ПОРУКА СА ПРОТЕСТА ПРОТИВ РУДНИКА ЛИТИЈУМА: Не желимо пруге, не желимо путеве, не желимо интернет (ВИДЕО)
ШОК изјаве на протесту лажних еколога.

Фото: Принтскрин/Детектор лажи
Маријана Петковић - Не дамо Јадар:
"Недељичани не дају гасовод, да знате спрема нам се Миленијум Тим и Србијагас, али неће ући! Спрема се пут, пруга, цевовод и 5Г мрежа. Не треба нам ни интернет! Ништа нам не треба, све нам је Бог у Недељицама дао!"

ПУТИН ИМА ПРЕДЛОГ ЗА КРАЈ РАТА, ПОДРЖАВА ГА И АМЕРИКА! Огласио се Лукашенко после састанка са руским председником
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је после данашњег састанка са руским лидером Владимиром Путином у Москви да ће Кремљ ускоро изаћи са „врло добрим предлогом“ за окончање рата у Украјини, који, како тврди, у великој мери подржавају и Сједињене Државе.
26. 09. 2025. у 20:19

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране
РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.
25. 09. 2025. у 16:56

МОГУЋА И ЗАТВОРСКА КАЗНА: Које санкције прете Лазићу - адвокат објаснио шта чека певача после саобраћајке
АДВОКАТ Бошко Журић детаљно је објаснио какве казне следују за оно што је урадио певач Дарко Лазић.
26. 09. 2025. у 12:39
Коментари (29)