ПОСВЕЋЕНО И ПРИЈАТЕЉСКИ: Ана Хрустановић предала акредитивна писма кнезу од Монака Алберу Другом

Амбасадорка Србије у Француској Ана Хрустановић, која уједно обавља ову функцију и у Кнежевини Монако, предала је акредитивна писма кнезу Алберу Другом.

ПОСВЕЋЕНО И ПРИЈАТЕЉСКИ: Ана Хрустановић предала акредитивна писма кнезу од Монака Алберу Другом

Фото: Приватна архива

- Био је то посебан тренутак, прожет традицијом и емоцијама, у величанственом амбијенту Кнежевске палате - истакла је амбасадорка.

Хрустановићева се захвалила Палати на топлом пријему и беспрекорној организацији церемоније, који за њу, како је истакла, представљају важан корак у њеној мисији.

Додала је да ступање на дужност амбасадора Републике Србије и у Кнежевини Монако, симболизује почетак посвећеног рада на јачању односа између Србије и Монака, заснованих на искреном пријатељству двају народа и одличним везама између председника Србије Александра Вучића и кнеза Албера Другог.

- Са великим ентузијазмом, спремна сам да активно доприносим овом лепом билатералном пријатељству - поручила је амбасадорка.

Током церемоније, Хрустановићеву је пратио наш почасни конзул Горан Ђоковић, а са принцем амбасадорка је имала и краћи разговор тет-а-тет. 

Фото: Приватна архива

 

Фото: Приватна архива

 

Фото: Приватна архива

 

Фото: Приватна архива

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)