ПАЈТИЋ ПОЗИВА ДА ЦЕЛА ВЛАДА ПОДНЕСЕ ОСТАВКУ: Њему то није пало на памет 12 година, а 14 младих је погинуло док је он владао (ВИДЕО)
БОЈАН Пајтић данас позива да цела Влада због трагедије у Новом Саду поднесе оставку, а на тако нешто није ни помислио док је био на власти у Војводини од 2004. до 2016. године, када су се догодиле две велике трагедије, у којима је живот изгубило 14 младих.

Фото: Принтскрин
- Овде се сада десило да је корупција почела да убија људе! Нови Сад је последица корупције, бахатости и незнања и данас више нигде нисмо сигурни јер је ово било последње место где се могла очекивати несрећа! Због смрти 14 људи, мора да падне цела Влада - каже Пајтић.
Подсетимо, реч је о човеку који је на власти у Војводини био од 2004. до 2016. и који није ни помислио да се макне из фотеље након што је у Новом Саду 2008. у дискотеци "Lounge" а потом и 2012. у дискотеци "Контраст" погинуло 14 младих особа, а све због институција под контролом Бојана Пајтића и ДС-а које нису радиле свој посао!
Препоручујемо

ПОТПУНО ОДСУСТВО ЕМПАТИЈЕ: Никола Ристић отворено позива на крвопролиће!
05. 11. 2024. у 11:05

МУТНИ ПОСЛОВИ МИРАНА ПОГАЧАРА – ПРОФЕСИОНАЛНИ ИЗАЗИВАЧ НЕРЕДА И НАСИЉА
05. 11. 2024. у 10:45

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (17)