СКАНДАЛ Јешић опсовао након пуштања на слободу, па поручио: Судија је наш, пустиће и остале (ВИДЕО)
ГОРАН Јешић, бивши функционер ДС, који је у уторак напао полицију на протесту који је организовала опозиција у Новом Саду, након пуштања из притвора изјавио је да је судија њихов и да ће се сви наћи на слободи.
Foto: N1 Printskrin
- Па п**а вам материна, да вам п**а материна. Ипак један део правосуђа има интегритет. Судија је пресудио онако како ви сви мислите да треба да пресуди, а да нас пусти својим кућама и породицама. Не само мене него и све остале који долазе замном ових дана.
Како је Јешић насрнуо на полицајце на насилном протесту у Новом Саду погледајте на приложеном видео-снимку:
Препоручујемо
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)