"КО СИ БРЕ ТИ?" Председник најавио тачан датум када портал креће са радом
26. 06. 2026. у 07:56
26. 06. 2026. у 07:56
26. 06. 2026. у 07:43
26. 06. 2026. у 01:05
25. 06. 2026. у 17:01
26. 06. 2026. у 06:20 >> 06:20
26. 06. 2026. у 06:14 >> 06:14
26. 06. 2026. у 03:44
26. 06. 2026. у 03:00 >> 03:00
Katarina
08.11.2024. 18:09
Strasno! Opozicija je dno dna!
Sasa
08.11.2024. 18:13
Ima li u njima imalo ljudskosti?!
Jana
08.11.2024. 18:14
Oni su toliko izgubili kompas da ja zaista nemam reci.
Julijana
08.11.2024. 18:14
Dno dna!!!
Goca
08.11.2024. 18:15
Opozicija nema srama, na tudjoj nesreci se slade.
Saska
08.11.2024. 18:15
Imate li imalo srca?!
Maka
08.11.2024. 18:16
Strašno, ništa im nije sveto
Iva
08.11.2024. 18:17
Opozicija na tudjoj nesreci gleda da nadje svoju srecu.
Ana
08.11.2024. 18:19
Opozicija koristi strasnu tragediju zarad ostvarenja svojih licnih ciljeva. Sramota.
bane
08.11.2024. 18:19
To što rade opozicioni botovi je nehumano!
ana
08.11.2024. 18:25
Sram vas bilo! Pa nemate ni stida ni srama!
Tamara00
08.11.2024. 18:33
Nemam reci za ovakav bezobrazluk