РАСПАД СИСТЕМА У ОПОЗИЦИЈИ! Ћута поновио да се Ђилас крије иза глумица: Зато су нам пропали протести после Рибникара (ВИДЕО)
ОВИХ дана ситуација у опозицији је, судећи по изјавама и јавним иступима њених актера, све гора.
![РАСПАД СИСТЕМА У ОПОЗИЦИЈИ! Ћута поновио да се Ђилас крије иза глумица: Зато су нам пропали протести после Рибникара (ВИДЕО) РАСПАД СИСТЕМА У ОПОЗИЦИЈИ! Ћута поновио да се Ђилас крије иза глумица: Зато су нам пропали протести после Рибникара (ВИДЕО)](/data/images/2024-11-13/545232_cuta_fmob.jpg)
Фото: принтскрин
Наиме, током гостовања у једној од емисија Александар Јовановић Ћута, посланик Еколошког устанка, изнео је нове прозивке на рачун доскорашњег саборца Драгана Ђиласа, лидера Странке слободе и правде.
Према његовим речима, Ђилас се бави пробушеним гумама Данијеле Несторовић, те да народни посланици имају обавезу да се обрате народу уколико га већ позивају на протест, а не да се крију иза глумица.
Опширније у видеу који следи:
БОНУС ВИДЕО: СРАМНО! Лешинари са Шолакових медија бесно поручују: Цео народ је крив
![АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - Могли су нас шпијунирати! АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - Могли су нас шпијунирати!](/data/images/2025-02-11/571809_profimedia-0758018135_kf.jpg?time=1739277204)
АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - "Могли су нас шпијунирати!"
КИНЕСКИ шпијунски балон који је 2023. године прелетео Сједињене Државе био је опремљен америчком технологијом која је могла омогућити шпијунирање Американаца, према изворима који су директно упознати са техничком анализом коју је спровела америчка војска.
11. 02. 2025. у 13:30
![ГРАЂАНИ У ПАНИЦИ: Море у Турској се повукло више од 300 метара (ФОТО) ГРАЂАНИ У ПАНИЦИ: Море у Турској се повукло више од 300 метара (ФОТО)](/data/images/2025-02-11/571829_profimedia-0962212937_kf.jpg?time=1739280031)
ГРАЂАНИ У ПАНИЦИ: Море у Турској се повукло више од 300 метара (ФОТО)
НАКОН серије потреса на Санторинију, море у Измиру и многим другим местима дуж егејске обале повукло се више од 200 метара, објавили су турски медији.
11. 02. 2025. у 14:15
![3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми? 3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?](/data/images/2025-02-11/571873_vedrana-rudan-zoran-milanovic-marko-perkovic-tompson-foto-yt-printscreen-profimedia-ata-images-2_kf.jpg?time=1739290351)
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"
"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."
11. 02. 2025. у 17:12
Коментари (0)