КАКАВ БЕЗОБРАЗЛУК: Понош тврди да би он обновио зграду Генералштаба да је на власти, а био је на власти до 2012 - и ништа (ВИДЕО)
ЗДРАВКО Понош, посланик и председник странке "Србија центар", изјавио је без имало срама, приликом гостовања на антисрпском медију Н1, да би он обновио зграду Генералштаба да је на власти, иако је управо он био на власти до 2012. године, а тим поводом није урадио ништа.
Фото: Принтсцреен
На питање водитељке Н1: "А шта бисте Ви урадили са зградом Генералштаба да имате прилику?", Понош је одговорио:
- Ја бих је обновио, немам никакву дилему! Требало је да буде обновљена још раније, могла је то да уради и бивша власт али није, образложења су била доста чудновата, између осталог и да нема пара!
Иначе, Понош је до 2012. био део управо те власти као начелник Генералштаба, а после и у Влади Србије као помоћник министра спољних послова Вука Јеремића.
Погледајте приложени снимак:
Препоручујемо
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (21)