ОСВЕДОЧЕНИ НАСИЛНИК НАД ЖЕНАМА Јешићу због насиља над супругом било забрањено да је контактира и био удаљен из стана

Новости

25. 11. 2024. у 16:52

ГОРАН Јешић, бивши функционер ДС-а који је 06.11. приведен на насилним протестима у Новом Саду због напада на службено лице, а доцније и пуштен, осведочени је насилник над женама, а 05.02.2024. године одређена му је хитна мера привременог удаљавања из стана у којем је живео са супругом, као и забрана да жртву насиља (супругу) контактира и да јој прилази.

ОСВЕДОЧЕНИ НАСИЛНИК НАД ЖЕНАМА Јешићу због насиља над супругом било забрањено да је контактира и био удаљен из стана

Фото: Принтскрин

Насилник Горан Јешић је, не само вичан изазивању јавног нереда и хаоса, попут напада на службено лице, већ и изузетно ''активан'' када је у питању демонстрација силе над нежнијим полом. Конкретно, бивши функционер ДС-а је вршио насиље у породици, над сопственом супругом.

Дана 05.02.2024. године, у 10 часова ОЈТ у Новом Саду поднео је Основном суду у овом граду, предлог да се хитна мера привремене забране учиниоцу (Горану Јешићу) да контактира жртву насиља и прилази јој и хитна мера привременог удаљавања из стана продужи.

Како се наводи, увидом у документацију, суд је утврдио да је Горану Јешићу 04.02.2024. године у 14:41 часова надлежни полицијски службеник ПУ Нови Сад наредбом изрекао меру привремену меру забрану могућем учиниоцу да контактира жртву насиља и прилази јој као као и хитну меру привременог удаљавања могућег учиниоца на адреси становања.

Суд је утврдио да постоје сви потребни законом прописани елементи за одређивање и продуживање хитних мера, те да је предлог ОЈТ основан.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СВЕ ЈЕ ЗАВРШЕНО, РАКЕТА ОРЕШНИК СТИЖЕ У ОВУ ЗЕМЉУ: Никоме не претимо, ово је одговор на ескалацију у региону

СВЕ ЈЕ ЗАВРШЕНО, РАКЕТА "ОРЕШНИК" СТИЖЕ У ОВУ ЗЕМЉУ: "Никоме не претимо, ово је одговор на ескалацију у региону"

РУСКИ ракетни систем "Орешник" биће стављен у борбену готовост у Белорусији у децембру ове године, саопштила је портпаролка председника Белорусије Александра Лукашенка, Наталија Ејсмонт.

28. 10. 2025. у 19:57

ВУЧИЋ О ПОРУЦИ ИЗ АМЕРИКЕ И НИС-У: Е баш вам хвала, драги партнери, поруку смо разумели одавно

ВУЧИЋ О ПОРУЦИ ИЗ АМЕРИКЕ И НИС-У: Е баш вам хвала, драги партнери, поруку смо разумели одавно

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић говорио је о притисцима Сједињених Америчких Држава на Србију да се у потпуности елиминише руско већинско власништво у Нафтној индустрији Србије (НИС).

28. 10. 2025. у 18:18

Коментари (0)

ПОНОСАН САМ НА ГЕЈ ВЕТЕРАНЕ! Некад отказ из војске због сексуалности, сад краљ открива споменике (ВИДЕО)