ШЕШЕЉ О ИНЦИДЕНТИМА У СКУПШТИНИ: Појавила се превелика мржња (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК СРС др Војислав Шешељ изјавио је да се у парламенту појавила превелика мржња која говори о глупости људи који ту мржњу исијавају.
Фото: ЕПА/Коча Сулејмановић
- Ми радикали смо знали да направимо инцидентне ситуације, али увек је био веома озбиљан повод - рекао је Шешељ.
Истиче да народни посланици опозиције долазе неспремни на седнице.
- Они не воле да уче, не воле да читају и они би само псовкама, клеветама и галамом да нешто постигну. То у народу не пролази. У народу пролазе паметне дискусије, паметни коментари, паметни реферати, паметни амандмани... - рекао је др Шешељ за Информер ТВ.
Истиче да би представници парламентарне опозиције најгоре прошли на изборима.
Препоручујемо
ШЕШЕЉ О ПРОПАЛОМ АТЕНТАТУ НА ЊЕГА: Још нисам расветлио ко стоји иза наредбе
25. 11. 2024. у 19:38
РУСИЈА МОРА ДА РЕАГУЈЕ: Шешељ открио које базе у Европи би могле да буду мета
21. 11. 2024. у 15:48
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)