Политика
ВИЈОРИ СЕ "СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ " НОВОСАДСКИМ УЛИЦАМА: Грађани кренули из Новог Сада пешке на скуп у Београду (ФОТО/ВИДЕО)
25. 06. 2026. у 08:59 >> 12:52
ЗАВРШЕНА ВАНРЕДНА СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ: Усвојене све тачке које су биле на дневном реду
25. 06. 2026. у 12:48
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
ЕМОТИВНО, ЏЕКО РАСПЛАКАО СВЕ: Видите коме је поклонио дрес после меча са Катаром (ВИДЕО)
25. 06. 2026. у 11:20
МЕКСИКАНЦИ ЧЕКАЛИ И ДОЧЕКАЛИ: Очоа стао на гол и исписао историју на Светском првенству
25. 06. 2026. у 08:46
Jela
30.11.2024. 11:23
Decu niko ne sme pominjati, a pogotovu ne uzimati ih u svrhe politike
Ana
30.11.2024. 11:23
Koristiti djake za ovakve svrhe je necuveno.
Maja
30.11.2024. 11:23
Strabicno je to sto rade opozicioni lideri. Samo podsticu nasilje
Katarina
30.11.2024. 11:24
Najstrozije kazniti sve koji su zloupotrebljavali decu u prljave politicke radnje opozicije.
Sanja
30.11.2024. 11:24
Nikada rat i mrznja opozicije nece pobediti rad I posvecenost I politiku Vucica.
Sanja
30.11.2024. 11:24
Decu niko ne sme pominjati, a pogotovu ne uzimati ih u svrhe politike
Ceca
30.11.2024. 11:25
Politika se nikako ne vodi politiku skolama. Deca ne treba da se uplicu u politicke svrhe.
Ivana
30.11.2024. 11:25
Bravo.Politika treba da bude van škola.
Maja
30.11.2024. 11:26
Ostavite politiku van skole, ovo je za najstroziju kaznu
Mina
30.11.2024. 11:26
Zloupotreba dece u politicke svrhe je za svaku osudu.
Neki
30.11.2024. 11:26
Nemaju osecaja ni za najmladje, sta mi da ocekujemo?!
Vladimir
30.11.2024. 11:26
Deca imaju pravo na mirno odrastanje, bez pritiska političkih ideologija.
Irena
30.11.2024. 11:27
Malovic je u pravu.
Aca
30.11.2024. 11:27
Malovic je sve rekao kako jeste.
Vlada
30.11.2024. 11:27
Važno je da se postave jasne granice između obrazovanja i politike.
Misko
30.11.2024. 11:28
Nastavnike i profesore koji su zloupotrebi li učenike najstrožije kazniti!
Kingkong1
30.11.2024. 11:28
Bravo za Malovica
Kosta
30.11.2024. 11:28
Decu niko ne sme da zloupotrebljava. Malovic je sve rekao kako jeste.
Zoja
30.11.2024. 11:28
Učenicima je mesto u školi, a ne na ulici!