ОПОЗИЦИОНИ ЕКСТРЕМИСТИ СПРЕМАЈУ МАЈДАН У СРБИЈИ! Овај видео је доказ (ВИДЕО)
ОПОЗИЦИОНАР и главни кривац за изливање фекалија на Градску кућу у Новом Саду, Миша Бучуров, открио је да је хтео да постави заставу на крову Градске куће и позове народ на тоталну непослушност и хаос у држави.
Фото: Принтскрин
- Мердевине су били уштекали у један пасаж, требале су мердевине да буду изнесене и ја сам требао да се попнем на Градску кућу са заставом и да је забодим и кажем: "Освојили смо градску кућу". Значи, мирни и без баченог камена, то би била победа и порука целој Србији да може без насиља да се дође до нечега и тада да најавимо, управо ово што се дешава данас, штрајкови, јавна непослушност, блокирање мостова, акције те које ће бити синхронизоване заједничке, а којим ћемо натерати власт да испуни наше услове - рекао је Бучуров.
Препоручујемо
АМЕРИКАНЦИМА ЈЕ ДОЗЛОГРДИЛО: Овако се понашају према насилницима који блокирају путеве
29. 11. 2024. у 21:08
ПРЕМИНУО СЛАВНИ ГЛУМАЦ: Вест потврдила државна агенција, био је миљеник многих генерација
ГЛУМАЦ Хомајун Ершади преминуо је у 78. години након борбе са раком.
12. 11. 2025. у 16:25
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
ПЕРСОНА НОН ГРАТА: "Тијана, шта ће Томпсон на твом концерту?"
"Па, никад се не зна..."
12. 11. 2025. у 11:04
Коментари (24)