ДА ЛИ АЉБИН КУРТИ ЗА СВОЈЕ ХИБРИДНЕ НАПАДЕ НА СРБИЈУ КОРИСТИ И СРПСКЕ УНИВЕРЗИТЕТЕ: Каква је улога Миле Пајић?
У СВЕТЛУ актуелних интензивних хибридних напада на Србију које спроводи такозвани приштински премијер Аљбин Курти, у форми бруталне кампање лажи којима покушава да тенденциозно доведе Србију у везу са недавном експлозијом на каналу Ибар – Лепенац у општини Зубин Поток, потпуно легитимно се поставља питање да ли Курти на том плану добија помоћ и из саме Србије.
![ДА ЛИ АЉБИН КУРТИ ЗА СВОЈЕ ХИБРИДНЕ НАПАДЕ НА СРБИЈУ КОРИСТИ И СРПСКЕ УНИВЕРЗИТЕТЕ: Каква је улога Миле Пајић? ДА ЛИ АЉБИН КУРТИ ЗА СВОЈЕ ХИБРИДНЕ НАПАДЕ НА СРБИЈУ КОРИСТИ И СРПСКЕ УНИВЕРЗИТЕТЕ: Каква је улога Миле Пајић?](/data/images/2024-08-07/515224_00_fmob.jpg)
Фото принтскрин Н1
Наиме, пажњу јавности привлачи скорашње ангажовање једне од лидерки такозваног студентског удружења „Став“ и најбоље студенткиње осведоченог усташофила Динка Грухоњића, Миле Пајић, којим се недвосмислено сврстала у ред најзначајнијих промотера албанских интереса у нашој земљи. Да подсетимо, Пајићева је крајем новембра у Прешеву била један од ватрених говорника на трибини која је одржана у организацији НВО „Иницијатива младих за људска права“ на тему „Владавина права кроз призму пасивизације“, када је у друштву локалних албанских активиста потенцирала наводну дискриминацију Албанаца на југу централне Србије кроз пасивизацију њихових адреса јер на њима заправо и не живе, већ бораве на другим местима, укључујући и иностранство.
Када се то узме обзир, не можемо да се не запитамо због чега се управо Мила Пајић, у време зенита Куртијеве хибридне операције која има за циљ потпуну окупацију севера КиМ, ставља на чело „студентских“ протеста на универзитетима у Новом Саду и Београду, ватрено потпирујући своје колеге на блокаде ових образовних институција, сукобе са полицијом и дестабилизицију прилика у нашој земљи.
У том смислу се неумитно намеће и најлогичнији закључак да је „протестна кампања“ на српским универзитетима нажалост прикривени и продужени део Куртијеве добро осмишљене акције за коју је регрутовао осведочене промотере „косовске независности” из Србије, попут Миле Пајић и њеног ментора Грухоњића, који су се очигледно „препоручили“ Куртију досадашњим антисрпским ангажовањем на глорификацији усташке злочиначке акције „Олуја“ и промоцији наводног геноцида у Сребреници, а који сада у заједничкој синергији покушавају до доврше окупацију КиМ.
![ШОК ОБРТ У СЛУЧАЈУ ЖЕНЕ КОЈА ПРОСИ У КНЕЗУ: Откривена права истина о Јасмини Јовановић (24) ШОК ОБРТ У СЛУЧАЈУ ЖЕНЕ КОЈА ПРОСИ У КНЕЗУ: Откривена права истина о Јасмини Јовановић (24)](/data/images/2025-02-07/570660_pgsk9kpturbxy8ynti3yzjkognhmjgxngm4m2fmnzgzmziymjnlotqxns5wbmerkwlnaxya3gabotaf-ezgif.com-webp-to-jpg-converter_kf.jpg?time=1738936252)
ШОК ОБРТ У СЛУЧАЈУ ЖЕНЕ КОЈА ПРОСИ У КНЕЗУ: Откривена права истина о Јасмини Јовановић (24)
МРЕЖЕ су преплављене последњих дана фотографијом младе мајке која проси у Улици кнеза Михаила у Београду, а која је, како се испоставило провером полиције, професионални преварант и професионално се бави породичним просјачењем.
07. 02. 2025. у 14:50
![РАЗБИЈЕНИ СВИ МИТОВИ О НАРОДНИМ ВЕРОВАЊИМА КОД СРБА: За ова народна веровања сигурно нисте знали РАЗБИЈЕНИ СВИ МИТОВИ О НАРОДНИМ ВЕРОВАЊИМА КОД СРБА: За ова народна веровања сигурно нисте знали](/data/images/2025-02-06/570373_1_kf.jpg?time=1738855983)
РАЗБИЈЕНИ СВИ МИТОВИ О НАРОДНИМ ВЕРОВАЊИМА КОД СРБА: За ова народна веровања сигурно нисте знали
РАЗБИЈЕНИ СВИ МИТОВИ О НАРОДНИМ ВЕРОВАЊИМА КОД СРБА: За ова народна веровања сигурно нисте знали
06. 02. 2025. у 16:32
![ЈЕДНОГ НИКО НЕ БИ ДА СЕ ОДРЕКНЕ: Како ће Драгана и Тони поделити имовину након развода? ЈЕДНОГ НИКО НЕ БИ ДА СЕ ОДРЕКНЕ: Како ће Драгана и Тони поделити имовину након развода?](/data/images/2024-12-09/553613_113307-gaga-i-toni-ig_kf.jpg?time=1738931385)
ЈЕДНОГ НИКО НЕ БИ ДА СЕ ОДРЕКНЕ: Како ће Драгана и Тони поделити имовину након развода?
О РАЗВОДУ певачице Драгане Мирковић и њеног дугогодишњег супруга, бизнисмена Тонија Бијелића, не престаје да се прича.
07. 02. 2025. у 13:29
Коментари (19)