ПРОТЕСТЕ НА ФАКУЛТЕТИМА НЕ ОРГАНИЗУЈУ СТУДЕНТИ, НЕГО ЛЕЊИ И НЕЗРЕЛИ АНАРХИСТИ: Професор Антић сасуо истину у лице опозиционом недељнику!

Новости

04. 12. 2024. у 13:49

ПРОФЕСОР Чедомир Антић јасно је ставио до знања опозиционом недељнику ''Време'' да се иза протеста на факултетима крију анархисти, а не студенти!

ПРОТЕСТЕ НА ФАКУЛТЕТИМА НЕ ОРГАНИЗУЈУ СТУДЕНТИ, НЕГО ЛЕЊИ И НЕЗРЕЛИ АНАРХИСТИ: Професор Антић сасуо истину у лице опозиционом недељнику!

Медиа центар

- Они који воде блокаду се крију. То је мали покрет анархиста који не поштује ниједну установу државе, па ни универзитет. Неки имају агенду, неки су деца – нажалост, јер имају по 22 или 23 године, али им треба одрастање - рекао је Антић за опозициони недељник ''Време''.

Фото: Printscreen

 

Њему су, у току наставе на Филозофском факултету у Београду, на час упали људи који блокирају факултет и са звиждаљкама ометали наставу. Такође, наводи се да је на настави остао далеко већи број студената од оних неколико који су покушали прекинути предавање.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?! Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)