ТОЛИКО О ТОМЕ ДА ЈЕ СНС: Нападач на студента сам изјавио - "Сматрам се опозиционаром!"

Новости онлајн

12. 12. 2024. у 12:01

АНТИСРПСКИ медији из Београда, поред следбеника опозиције на Твитеру и осталим друштвеним мрежама, данима су се утркивали у лажима да је мушкарац који је напао студента на протесту испред ЕТФ-а у Београду, због чега је убрзо након инцидента и приведен, члан Српске напредне странке.

ТОЛИКО О ТОМЕ ДА ЈЕ СНС: Нападач на студента сам изјавио - Сматрам се опозиционаром!

Foto: Printskrin

О овоме је на на друштвеним мрежама нарочито говорио Игор Митровић, следбеник Драгана Ђиласа. 

Foto: Printskrin

Међутим, како сазнајемо, он је сам изјавио да себе сматра опозиционаром. 

- Ја сам се ту случајно задесио, моја жена има здравствене проблеме и ја је возим том деоницом често, немам ништа против протеста и сам се сматрам опозиционаром, подржавам протесте, нисам послат било од кога, а посебно нисам послат од власти да неког нападнем, објаснио сам вам како је дошло до овога, односно да су ме ти људи извређали, лупали мој ауто, а када сам изашао из аута и питао их ко је то урадио, сви су ћутали - навео је он. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања

НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања

МОЈ тата се љутио на мене, говорио је, ја сам одатле отишао, а ти се враћаш, али ја сам одлучила и на крају је живот тако све уредио да на месту у планинском селу Власе, где је његова мајка Љубица одгајала тројицу синова и једну кћер, то сада радим и ја - започиње своју по много чему необичну причу тридесетшетогодишња учитељица Александра Љубић, књижевница, сликарка, супруга, одборница у скупштини града и, како каже, најважније мама Дарка (14), Ђорђа (10), Вељка (8) и Маријане (7).

10. 01. 2026. у 15:08

ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда

ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда

ФРАНЦУСКА је запалила политичку фитиљ-бомбу у самим темељима НАТО-а, у тренутку када се глобалне тензије убрзано преливају са периферије на саму структуру западног безбедносног система.

10. 01. 2026. у 06:30

Коментари (20)

Стручност, поверење и хумани приступ пацијентима је стуб здравства