КУХАРИЦУ У ЂУБРЕ СРБИЈА ЋЕ ПОБЕДИТИ Брнабић: Диктатура самозване "елите" никада ми није била блиска
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић реаговала је поводом написа антисрпског медија Нова С о томе како је Твитер прогласио њене тврдње нетачним
Фото: Танјуг/Владимир Шпорчић
- И, на крају, све се сведе на ово - истина је ирелевантна, важно је шта каже твитер. Твитер сваку истину може претворити у лаж. Е, видите - то је хибридни рат. Књишки, по свим приручницима обојених револуција. Стотине анонимних налога, хиљаде лажних профила.... сви они кажу да је истина, у ствари, лаж, потпомогнути медијском машинеријом која ради у интересу власника - и све постаје магла. Истина постаје лаж, а лаж истина. ИПАК, у случају блокада факултета по рецепту "Блокадне кухарице" проблем је то што је захтева било само четири (4), а не 444, тако да свако при здравој памети може лако да провери да ли су испуњени или нису. Ова 4 захтева су СВИ испуњени. Лако проверљиво. Лично сам поносна што сам део тима predsednika Srbije Aleksandra Vučića који је, поново, показао да уме и да слуша и да чује. Што се тиче даљих евентуалних покушаја дестабилизације Србије, под плаштом "нису нам испуњена 4 захтева" и "испунио их је predsednik, а није требао он", бићу једнако поносна што ћу се супротставити томе сваким атомом своје снаге. Колико год могу, стаћу у заштиту владавине права, институција и воље већинске Србије, каква год она била. Диктатура самозване "елите", никада ми није била блиска. Кихарицу у ђубре, Србија ће победити - написала је Брнабић.
Препоручујемо
ВУЧИЋ ВЕЧЕРАС НА ИНФОРМЕР ТВ: Председник Србије одговараће на питања гледалаца
13. 12. 2024. у 16:48
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (21)