ПОДРШКА опозиционим активистима пресвученим у студенте који блокирају факултете, стигла је од организације "Белграде Приде" која је 2022. организовала ЕуроПриде у Београду а на ког су позвали Шиптара који је голе гузице позирао испред Цркве Светог Марка у Београду!
ПЛЕНУМ студената ФДУ дао је саопштење у коме су навели да је аутентичан снимак који су грађани Србије имали да виде, а на коме се види како Мила Пајић и њени саборци позивају на грађански рат. Они су се такође оградили од организације Став и ПСГ. Такође, саопштили су на неће експертску владу и да неће да се мешају у политику.
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова саопштава да је, током вечерашњег непријављеног окупљања студената у Београду, било више инцидената који су углавном били усмерени ка учесницима другог скупа студената у Пионирском парку.
Ђиласова Странка слободе и правде поставила је објаву у којој позивају да се покраду трактори пољопривредника који су дошли да својим тракторима заштите животе студената који желе да уче и да им пруже подршку!
Коментари (0)