КУРТИЈЕВ ПОТРЧКО И ЂИЛАСОВАЦ БОГДАНОВИЋ ЛИКУЈЕ: ''Одличне вести, драго ми је што ће увести санкције Србији!'' (ФОТО)
17. 12. 2024. у 11:41
ЂИЛАСОВАЦ Бобан Богдановић, који заједно са Гораном Јешићем, Мариником Тепић и Динком Грухоњићем руши Србију, на друштвеној мрежи ''Икс'' ликује због америчких санкција НИС-у!
Boli vas Vucic, mnogo boli!
Kakav covek treba da budes da razumes ovog momka.
Zalazak u politiku koja podržava štetne sankcije protiv svoje zemlje je pogrešan put. Bogdanović i njegovi saveznici treba da se sete šta je stvarni interes Srbije.
Podržavanje sankcija i likovanje zbog njih je najgori mogući način političkog delovanja. Umesto da se bave problemima građana, ovakvi političari samo šire podelu i nesreću
Ovakvi komentari mogu samo dovesti do pogoršanja odnosa sa svetom. Likovanje zbog sankcija protiv svoje zemlje nije samo neodgovorno, već i opasno.
Svi oni koji podržavaju sankcije protiv Srbije trebali bi da preispitaju svoje stavove. Nikome nije u interesu da naša zemlja trpi zbog političkih kalkulacija.
Pitam se koje su nacionalnosti Đilasovci.
Dal će se opozicionari ikada urazumiti.
Evo dokaz za koliko opozicija mrzi Srbiju
Da li je moguce da se neko raduje ovom
Necemo dozvoliti Djilasu i Kurtiju da naude nasoj zemlji.
Kurti je mrzitelj Srba koji samo maltrstira i uznemirava nas narod.
Djilas bj i rodjenu majku prodao zarad licne koristi
Повезане вести
БЕЗ АМЕРИЧКЕ ДОЗВОЛЕ ЗА РАД РАФИНЕРИЈА ДАНАС СТАЈЕ: Који је могући сценарио?
РАСПЛЕТ у вези са горућим питањем у нашој земљи не иде у позитивном правцу. Рафинерија у Панчеву данас званично стаје ако у минут до 12 од америчке администрације не стигне оперативна лиценца за рад "Нафтне индустрије Србије" (НИС).
02. 12. 2025. у 08:24
РАФИНЕРИЈА ТРОШИ ПОСЛЕДЊЕ КАПЉИЦЕ: Одговор Вашингтона за нову лиценцу за рад НИС очекује се најкасније данас
ИНТЕНЗИВНИМ дипломатским разговорима са америчком администрацијом Србија настоји да обезбеди нову лиценцу за рад "Нафтне индустрије Србије" (НИС), док трају преговори руских већинских власника о власничкој структури. Да ли ће Вашингтон разумети нашу позицију знаћемо најкасније данас. Из Владе је, након јучерашње ванредне седнице о енергетској ситуацији у земљи, поручено да привреда и грађани немају разлога за забринутост с обзиром на то да има довољно свих нафтних деривата. Ресорна министарка Дубравка Ђедовић Хандановић разговарала је јуче са представницима компанија МОЛ, ЕКО, ОМВ и генералним секретаром Удружења нафтних компанија Србије.
25. 11. 2025. у 07:00
АНАЛИЗА "НОВОСТИ": Која су могућа решења за НИС
ПАНЧЕВАЧКА рафинерија може да ради до 25. новембра према расположивим залихама нафте, а још увек нема јаснијих назнака у ком правцу се тражи решење за функционисање "Нафтне индустрије Србије" (НИС) и након овог датума. Председник Александар Вучић рекао је да постоје идеје да неки фондови преузму део НИС-а, али да није сигуран да ли ће Американци то прихватити или не.
31. 10. 2025. у 11:00
СПРЕМА ЛИ СЕ ПРОМЕНА ГАЗДЕ У НИС? Ако данас до 6.00 Вашингтон не одобри нову паузу нафтној компанији, ступају на снагу санкције
НА корак смо од истека лиценце Министарства финансија САД којом је одложена пуна примена санкција против "Нафтне индустрије Србије" (НИС), а до затварања овог издања нашег листа није било познато да ли ће компанија добити још један продужетак рока. Америчке казнене мере ступиће на снагу данас, у 6.00 ујутру по нашем времену, уколико НИС до тада не стигне позитиван одговор из Вашингтона.
09. 10. 2025. у 04:00
Најновије из рубрике
СНАЖНА АРМИЈА ТЕРА АГРЕСОРА: Вучић о сложеном окружењу, узаврелој геополитичкој ситуацији и регионалним приликама
УЧИНИЋЕМО све да српска војска буде довољно снажна како би била одвраћајући фактор за сваког од потенцијалних агресора и како би се у Србији сачували мир и стабилност.
13. 12. 2025. у 07:00
СРБЕ ПРОТЕРУЈЕ ИМИГРАНТЕ ПРИМА: Курти примио прву групу илегалних имегранта на Космет
ТЗВ. КОСОВО је почело да прихвата мигранте депортоване из Сједињених Држава, а који нису пореклом са Косова, изјавио је касно у четвртак вршилац дужности премијера Албин Курти.
12. 12. 2025. у 23:22
ЕКСПО СТИГАО И У ЦЕНТАР ЊУЈОРКА Мали: Београд спреман да дочека цео свет (ВИДЕО)
МИНИСТАР финансија, Синиша Мали, похвалио се на друштвеним мрежама са новим успехом Експо-а.
12. 12. 2025. у 18:10
ВУЧИЋ СЕ ПРОШЕТАО КРОЗ НИШ: Задовољство је видети колико је град напредовао - Видимо се ускоро поново! (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Алексндар Вучић вечерас се, како је и обећао, прошетао улицама Ниша.
12. 12. 2025. у 18:08
ПРЕДСЕДНИК СЕ ВОЗИО ПРЕВОЗОМ, ПРОШЕТАО СТРОГИМ ЦЕНТРОМ Брнабићева - Урадио је све што су рекли да неће смети да уради! (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић данас је на друштвеној мрежи "X" објавила видео-снимак којим документује дан председника Вучића у Нишу, објавивши да се он блокадера није уплашио али да су они, очекивано, лагали.
12. 12. 2025. у 18:00
Коментари (16)