БРНАБИЋ О ПИСАЊУ ШОЛАКОВИХ МЕДИЈА: Нема више лажи, једини циљ свега је склонити Вучића

Mina Izgarević

18. 12. 2024. у 20:00

ПРЕДСЕДНИЦА Народне скупштине Ана Брнабић оценила је данас да је циљ свих догађања који су се могли видети у Србији последњих недеља, како је навела, склањање са власти председника Александра Вучића.

БРНАБИЋ О ПИСАЊУ ШОЛАКОВИХ МЕДИЈА: Нема више лажи, једини циљ свега је склонити Вучића

Фото: Танјуг/Владимир Шпорчић

Она је то написала у објави на свом налогу на мрежи Икс, уз коју је приложила вест са портала нова.рс са насловом "Сада је свима јасно ко је најодговорнији за пад надстрешнице у Новом Саду".

- Хвала Шолаку за ову ударну вест. Она кристално јасно показује да је једини циљ свега овога што видимо ових последњих недеља (на крају крајева - последњих 10 година), склонити Александра Вучића. Нема више лажи. Што би они рекли: 'Сада је свима јасно'. Већини је било јасно и пре овога, али након овакве глупости, нема ама баш више никога ко не види да је ово само још један у низу напада на Александра Вучића, а у циљу дестабилизације Србије. Нема овде туге, емпатије, пијетета, нема чак ни жеље за правдом, само чиста политика. Па ко жели у томе да учествује - само напред - навела је Брнабић.

БОНУС ВИДЕО:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита

ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита

ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.

18. 12. 2025. у 16:38

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (11)

КОЛИКО ОВЕ ГОДИНЕ КОШТА СЛАВСКА ТРПЕЗА? Ово су цене рибе пред Светог Николу