СПС: Осуђујемо насиље Драгана Ђиласа и напад на младе активисте СНС-а

Novosti online

20. 12. 2024. у 08:27

Социјалистичка партија Србије (СПС) најоштрије осуђује брутално насиље Драгана Ђиласа и напад на младе активисте Српске напредне странке (СНС), који су лепили плакате против њега, саопштила је СПС.

СПС: Осуђујемо насиље Драгана Ђиласа и напад на младе активисте СНС-а

ФОТО: Novosti

"Да ли неко може да замисли како би изгледало да Александар Вучић, Милош Вучевић или Ивица Дачић иду са својим обезбеђењем по улицама и обрачунавају се са свима онима који лепе плакате против њих или са онима који пишу против њих по фасадама и асфалту?", наводи се у саопштењу.

Додаје се да "овакав случај бахатости и насилништва" од стране једног лидера странке према политичким неистомишљеницима као што је то учинио Ђилас, још није забележен у новијој политичкој историји и да зато и нема подршку народа и грађана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

Меридиан Фондација и КК Црвена Звезда Меридианбет обрадовали малишане у Дому Моше Пијаде