ОДРЖАНИ ИЗБОРИ ЗА МЕСНЕ ЗАЈЕДНИЦЕ У ЋИЋЕВЦУ: Убедљива победа СНС-а
23. 12. 2024. у 11:32
У НЕДЕЉУ, 22. децембра, одржани су избори за месне заједнице у Ћићевцу, кандидати су се бирали на име.
Ko drugi da pobedi, nego SNS.... Narod joj veruje!
Svaka cast, ubedljiva pobeda SNS kao i uvek.
Još jedan dokaz da SNS ima poverenje naroda.
Pokazatelj da narod veliku podrsku daje SNSu.
Jos jedan dokaz da gradjani svoje poverenje daju Vucicu i njegovom timu
Gradjani biraju Vucica jer veruju u to da ih samo on moze povesti u bolju buducnost
Sns ubedljivo pobeđuje na svakom izbornom procesu. Svaka čast, idemo dalje u nove pobede.
Svima je jasno ko se bori za mir i stabilnost Srbije.
Politika SNS je odgovorna i ljudi to vide.
Građani veruju srpskoj naprednoj stranci.
Građani u Ćićevcu podržali najbolje.
Ovi izbori su pokazali visok nivo poverenja građana u SNS, jer su osvojili gotovo sve savete mesnih zajednica, što je ogroman politički uspeh.
Ovi izbori potvrdjuju da gradjani Srbije žele SNS,a ne opoziciju.SNS gradi Srbiju,a opozicija je uništava.
Ovi izbori su potvrdili da SNS ima stabilnu i značajnu podršku u mesnim zajednicama, što je ključni faktor za dalji politički uspeh.
Narod glasa za buducnost, rad, rast i napredak
Narod glasa za buducnost, rad, rast i napredak
Ponosni smo na ovu pobedu. Neka bolji pobedi i pobedismo
SNS je ubedljivo ponovo dobila podrsku
Srbija nastavlja put razvoja i napretka, građani ubedljivo odlučili
Pa najbolji mogu svuda da se pojave uzdignute glave.
Čestitke SNS-u na još jednoj sjajnoj pobedi!
Dokaz da SNS ima poverenje svojih građana!
Građani Srbije veruju i podržavaju SNS.
Odlično! SNS pokazuje snagu i stabilnost.
Drago mi je što se čuje glas naroda. Čestitke!
SNS je pokazao da ima poverenje građana Ćićevca.
Ubedljiva pobeda! Nastavite sa dobrim radom!
Најновије из рубрике

"КОЛИКО САМ НИЗАК, НАЈБОЉЕ СЕ ВИДИ КАД СТАНЕМ УЗ ЛЕГЕНДАРНОГ БОРИШУ" Вучић се сусрео са Симанићем и Новицом Мотиком (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Аександар Вучић сусрео се са Боришом Симанићем и Новицом Мотиком.
22. 07. 2025. у 12:47

БЛОКАДЕРИ ЗГУБИДАНИ ДЕМОЛИРАЛИ СКЦ: Хаос у просторијама Студентског културног центра
СТУДЕНТИ блокадери заузели су средином фебруара Студентски културни центар (СКЦ), а једним потезом који је доспео у јавност успели су да згорзе све.
22. 07. 2025. у 12:44

КАКО ДА СПРЕЧИМО "БЕЛИ" ГЕНОЦИД НАД НАШИМ НАРОДОМ: Хапшење помоћника директора Канцеларије за КиМ само детаљ у хорор филму у којем живе Срби
МЕТОДЕ прогона и обесмишљавања свакодневног живота за Србе на Косову и Метохији, који режим Аљбина Куртија годинама спроводи, попримиле су до сада невиђени облик административног геноцида, а све са циљем да наших сународника више не буде у јужној српској покрајини. По принципу свако је крив док се не докаже супротно - Приштина последњих недеља депортује, хапси и тамничи сада и за изговорену реч и то уз гласно ћутање међународне заједнице.
22. 07. 2025. у 12:35

ВЉОСИ СЕ ПРИВИЂА СРПСКА ВОЈСКА: После Гренела и Кфор демантовао председницу лажне државе
КФОР је демантовао председницу тзв. Косова Вљосу Османи да је "кретање српских снага дуж административне линије крајем маја могло да доведе до ескалације". Из ове мисије поручили су да "у последње време нису приметили никакве значајне промене у присуству Војске Србије на српској страни дуж административне линије".
22. 07. 2025. у 12:35

"КИДНАПОВАЛИ СУ ПРЕДСТАВНИКА ВЛАДЕ СРБИЈЕ!" Петковић: Све дипломатске представнике прво ћу питати шта је Поповић погрешио у вези са ОВК
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић изјавио је данас да хапшење његовог помоћника Игора Поповића није „обично хапшење“ већ киднаповање представника Владе Србије. Уз констатацију да готово нико из међунароне заједнице није реаговао, истакао је да ће његово прво питање за све дипломатске представнике са којима буде разговарао у наредном периоду, бити - шта је то Поповић погрешио када је злочинце ОВК назвао терористима.
22. 07. 2025. у 12:35
Коментари (43)