МА ДА, НИЈЕ ХРВАТСКА СЛУЖБА ИЗА ОВОГА... Хрватски политички филозоф учи наше студенте како да изазову грађански рат (ФОТО)
ДОКАЗ да хрватска служба стоји иза наводно студентских протеста у Београду, стиже и са Академије уметности у Новом Саду.

Фото: Принтсцреен
Наиме, на Инстаграм налогу посвећеном блокади Академије уметности, позивају се студенти на предавање врло "специфичног" хрватског аутора.
"Разговор са Игором Штиксом, коаутором књиге 'Право на побуну'

Фото: Принтсцреен
Дакле, хрватски политички филозоф учи јавно наше студенте како да изазову грађански рат!
Подсетимо, Чедомир Антић, професор Филозофског факултета, јасно истиче да у протестима студената постоји присуство хрватских служби.
- Овде осећам делимично присуство хрватских служби. Они су овде очигледно врло присутни, то се види, немам доказе, али ми у протеклих 200 година никад нисмо имали подршку Хрватске. Како сад одједном ћирилица у Ријеци? Како сад одједном Ђорђа Балашевића интонирају по њиховим универзитетима, како сад одједном неки професор са факултета који је безбедњачки факултет, удбашки, као што је код нас ФПН, сад одједном излази и даје своје мишљење? Откуд то? Ја морам да кажем - кад неког подржава Загреб, треба бити на опрезу! - рекао је Антић.
Да ли је већи доказ од овога уопште потребан?
Препоручујемо

НОВИ ФИЈАСКО: Овако је изгледао "велики" скуп студената свих факултета (ФОТО)
10. 12. 2024. у 11:37

ЛАЖОМЕР: ХРВАТСКИ СРБОМРСЦИ И СРПСКА ОПОЗИЦИЈА НА ИСТОЈ ЛИНИЈИ ФРОНТА
26. 12. 2024. у 10:50

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".
02. 10. 2025. у 08:59

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)
ПОГЛЕДАЈТЕ како ће се ледени облак кретати над Србијом и које крајеве кад погађа невреме. Данас и сутра облачно са кишом и хладно, осим на северозападу Војводине где ће се задржати суво време, најавио је РХМЗ.
02. 10. 2025. у 10:47

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)