"ВИДЕЋЕТЕ НАЈЖЕШЋУ БОРБУ ПРОТИВ КОРУПЦИЈЕ" Вучић - Страдаће многи из СНС-а и СПС-а, али и многи други
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гост је емисије Хит твит на ТВ Пинк.

Фото:ТВ Пинк
- Радио сам 12 година марљиво, замерам себи многе ствари. На много места сам погрешио. Сада ћете видети најжешћу борбу против корупције у којој ће страдати многи који су се огрешили о закон из СНС-а из СПС-а и многи други. Биће најжешћи удар на људе који су противзаконито и корупцијом стицали значајан новац, потпуно ми је свеједно којој политичкој опцији припадају. То ће народ да поздрави, а шта ће политичари да причају, баш ме брига. Ја сам се борио за ову земљу сваки дан, живео за сваки њен успех и патио због неуспеха. Подигли смо Србију из потпуне пропасти као феникс из пепела - рекао је Вучић.

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

НЕМА КАМЕРА, РАДАРА, НИ ПОЛИЦИЈЕ: У Србији уведен НОВ НАЧИН мерења брзине - казне стижу на кућну адресу
СИСТЕМ који фунционише потпуно аутоматски.
03. 07. 2025. у 19:09
Коментари (2)