"ЖЕНЕ У ЦРНОМ" ДОНИРАЛЕ ВЕЛИКУ НОВЧАНУ СУМУ СТУДЕНТИМА: Тиме су потврдили изразито антисрпски карактер студентских протеста

Новости онлајн

31. 12. 2024. у 21:01

ОЗЛОГЛАШЕНЕ "Жене у црном", највећи поборници независног Косова и укидања Републике Српске, данас су од страних донација које им уплаћују подружнице ЦИА и других западних агенција, донирале огроман новац студентима.

ЖЕНЕ У ЦРНОМ ДОНИРАЛЕ ВЕЛИКУ НОВЧАНУ СУМУ СТУДЕНТИМА: Тиме су потврдили изразито антисрпски карактер студентских протеста

FOTO: Printskrin/RTS

Тиме су потврдили изразито антисрпски карактер студентских протеста.

Вође протеста одушевљено су поздравили "Жене у црном" и обећали да ће истрајати у испуњавању вредности за које се заједнички залажу.

И, покушајте да добијете одговор од студената - сви ће ћутати, али нико, никада неће моћи да демантује.

Тешко теби Србијо, ако ти је то будућност!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Потврђена идиоткиња! Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: Фашистички олош, издала бираче

"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"

ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.

22. 04. 2026. у 08:44

Коментари (0)

Отказ тренеру! Радикалан потез КК Црвена звезда