ОНИ ТРАЖЕ ПОТПУНИ ОДЛАЗАК РУСКОГ ИНТЕРЕСА ИЗ НИС-А: Вучић - За све операције имаћемо 45 дана, закључно са 25. фебруаром
10. 01. 2025. у 17:17
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обраћа се након санкција Нафтној индустрији Србије.
Повезане вести
БЕЗ АМЕРИЧКЕ ДОЗВОЛЕ ЗА РАД РАФИНЕРИЈА ДАНАС СТАЈЕ: Који је могући сценарио?
РАСПЛЕТ у вези са горућим питањем у нашој земљи не иде у позитивном правцу. Рафинерија у Панчеву данас званично стаје ако у минут до 12 од америчке администрације не стигне оперативна лиценца за рад "Нафтне индустрије Србије" (НИС).
02. 12. 2025. у 08:24
"СУТРА ИМАМО У ПОЛА ЈЕДАНАЕСТ ВЕЛИКИ САСТАНАК, МОРАМО ДА СПРЕМИМО ПОТЕЗЕ" Вучић о ситуацији са НИС-ом
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић посетио је данас породицу Јанковић у селу Толић, у општини Мионица.
01. 12. 2025. у 13:19
ВУЧИЋ СЕ ОГЛАСИО УОЧИ СУТРАШЊЕ СЕДНИЦЕ ВЛАДЕ СРБИЈЕ О САНКЦИЈАМА НИС-У: Ево шта је поручио грађанима
Председник Србије Александар Вучић сутра ће, на позив премијера Ђура Мацута, присуствовати седници владе у Палати Србија, најављено је из Председништва.
15. 11. 2025. у 20:46
ВУЧИЋ СЕ ОГЛАСИО НА ИНСТАГРАМУ: Много додатних проблема у енергетици, уједињени изборићемо се са свим и победити! (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се видео-поруком на свом званичном Инстаграм профилу.
26. 10. 2025. у 13:41
ЈОШ ЧЕКАМО НЕКО ЧУДО ИЗ ВАШИНГТОНА: Санкције САД против НИС на снази највероватније од сутра у 6.00 ујутру
УКОЛИКО се у минут до 12 ситуација на волшебан начин не преокрене, најављене америчке санкције против "Нафтне индустрије Србије" (НИС) ступиће на снагу најкасније сутра у 6.00 ујутру по нашем времену. Тада истиче лиценца Канцеларије за контролу стране имовине Министарства финансија САД (ОФАК) којом је одложена пуна примена казнених мера. До затварања овог издања нашег листа није било наговештаја да постоји могућност за још једно одлагање. По свему судећи, док се слонови туку, Србија ће, као трава у познатој пословици, да страда. Пуна примена најављених санкција имаће негативне последице и по грађане и по привреду.
08. 10. 2025. у 07:00
Најновије из рубрике
РЕЖИСЕР БЛОКАДЕР О СТУДЕНТИМА БЛОКАДЕРИМА: Поверење је срушено (ВИДЕО)
РЕЖИСЕР блокадер Стеван Филиповић поручује да је поверење међу блокадерима срушено.
02. 12. 2025. у 16:43
БЛОКАДЕРСКИ ПРЕВАРАНТ Божо Прелевић позива војнике да се побуне због Генералштаба, а он лично 2007. подржавао рушење истог и Маршалата
БОЖО Прелевић, познатији као Божо раткапна рекао је да "не разуме официре Војске Србије којима руше Генералштаб а они блену! "
02. 12. 2025. у 16:25
Министар Селаковић дошао у Тужилаштво, а они побегли у кафану
Министар културе Никола Селаковић огласио се након што су поједини медији објавили како је издат налог за његово хапшење.
02. 12. 2025. у 16:12
ВУЧЕВИЋ ДЕКЛАСИРАО ЂИЛАСА: Вучића подржава народ Србије, док је он на нивоу статистичке грешке
ЛИДЕР напредњака и саветник председника за регионална питања оштро је на друштвеним мрежама одговорио написање Драгана Ђиласа о томе да се потпуно распала спољна политика председника Вучића.
02. 12. 2025. у 15:24
БРНАБИЋ РЕШИЛА ЂИЛАСОВОГ МИЉУША: Сагласна, страшно је шта раде новианркама Пинка, Информера...
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије, Ана Брнабић, ушла је у расправу са Бранком Миљушем из ССП.
02. 12. 2025. у 15:11
Коментари (0)