ПРОФЕСОР ЈАКОВЉЕВИЋ: Власт је испунила захтеве студената, одговорно су реаговали након трагедије (ВИДЕО)
11. 01. 2025. у 13:08
ПРОФЕСОР Медицинског факултета Владимир Јаковљевић гостовао је у једној емисији где је рекао да је власт одговорно реаговала након трагедије у Новом Саду.
Похвално је што су предузете мере које воде ка расветљавању свих околности ове трагедије. Правда мора бити задовољена.
Svi znamo da su studenti dobili ono sto su trazili. Oni su jos mladi ljudi koji ne shvataju sta znaci politika. Smatram da su ove blokade samo gubljenje vremena, nista drugo.
Оставке и хапшење су јасан сигнал да се овакви случајеви неће заташкавати. Ово је одговоран приступ власти.
Важно је што су сви документи изнети у јавност. То је основа за поверење грађана у институције.
Ухапшени министар и оставке показују да нико није изнад закона. Србија показује да је правна држава.
Pa se nadamo da su prosvetari zadovoljni platom.
Важно је што се истрага води транспарентно и што ће сви одговорни бити санкционисани.
Vlast je ispunila sve zahteve studenata
Само одлучним мерама и транспарентношћу можемо осигурати да се овакве трагедије више не дешавају.
Studenti su ovde iskorisceni od strane opozicije.
Svi zahtevi su ispunjeni...odmah obustava svih blokada!
srbija ce uvek ici napred zajedno rame uz rame sa Aleksandrom Vucicem
Odgovornost vlasti je ključna u ovakvim situacijama.
Dobre odluke su brzo donete, to je pohvalno.
srbija ce uvek da ide naored kao i do sada ujedinjena sa Aleksandrom Vucicem
Ostavke ministara pokazuju ozbiljnost situacije.
srbija ce ici napred uzlaznom putanjom zajedno sa Aleksandrom Vucicem
Vlast je odgovorno reagovala i ispunila je sve zahteve studenata.
Pravo je vreme za transparentnost i iznošenje dokumenata.
srbija i dalje koraca napred u nove pobede zajedno zajednickim snagama sa Aleksandrom Vucicem
Važno je da se procesi sprovode pravilno, ali brzo.
srbija idem u pravom smeru i prqvcu uvek i jedino sa Aleksandrom Vucicem
Policija mora imati jasan okvir za postupanje.
Transparentnost je ključ za povratak poverenja građana.
sebija ce i dalje nastaviti da se rqzvija i napreduje zahvaljujuci Aleksandru Vucicu i njegovoj politici
Procesi moraju biti brži, ali i pravedni.
srbija nece i nemoze da stane jer uz nju stoji i stajace Aleksandar Vucic
srbija ce uvek podrzavati prave i jedine vrednosti Aleksandra Vucica koji drzavu vodi u pravom smeru i pravcu
Naša vlast je odgovorna, ali opozicionari koji teraju studente u blokade nisu odgovorni.
srbija ce uvek podrzavati politiku Aleksandra Vucica koja se pokazala kao najbolja za srbiju i njen narod
Aleksandar Vucic svakodnevno pokazuje svoju odgovornost i pozrtvovanost za srbiju i njen narod
Aleksamdar Vucic iz dana u dan opravdava poverenje i podrsku gradjana koja mu je data
Danasnja vlast u Srbiji odgovorno reaguje u svakoj situaciji. Zato ih narod i podržava.
Повезане вести

ПРВОБИТНИ ЦИЉ БЛОКАДЕРА ПРОПАО, КРЕЋЕ ПЛАН Б: Универзитети добили накарадну улогу, ево шта се дешава
ФАКУЛТЕТИ који би требали да буду места високог образовања, данас су места опозиционих покрета, насталих из блокада, хаоса и насиља.
19. 04. 2025. у 13:10
Најновије из рубрике

КАДА ВИДИТЕ ОВО, ЈАСНО ВАМ ЈЕ... Брнабићева раскринкала згубидане блокадере - Због овога се боје избора на којима учествује Вучић
ПРЕДСЕДНИЦА Народне Скупштине Ана Брнабић огласила се на друштвеној мрежи Икс, коментаришући разлоге зашто бчлокадери-згубидани желе изборе само ако на њима не учествује Александар Вучић.
18. 07. 2025. у 09:05

МАШУ РУКАМА КАО ПЛЕНУМАШИ! Нестварни призори са скупова згубидана - Старије људе као да је ухватило лудило (ВИДЕО)
РЕПОРТЕРИ телевизије у власништву Драгана Шолака извештавали су са такозваног збора грађана Врачара у Београду.
18. 07. 2025. у 08:53

"ВЕЛИКИ СТРУЧЊАК" ЗА БЕОГРАДСКИ САЈАМ: Малдинију срушен споменик косовским партизанима јер је подстицао албански национализам
НОВА је јуче за коментар о лажима да се руши Сајам у Београду позвала Слободана Малдинија, архитекту.
18. 07. 2025. у 08:42

САСТАНАК ЗАКАЗАН ЗА 13 САТИ: Вучић се састаје са специјалном изасланицом Велике Британије Карен Пирс
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић састаће се данас са специјалном изасланицом Велике Британије Карен Пирс.
18. 07. 2025. у 07:27

ЗГУБИДАНИ ПОЧЕЛИ ЛОВ НА ЉУДЕ! Нападају жене и децу по кућама - на мети били и ректор Мадић и Маја Гојковић (ФОТО)
БЛОКАДЕРИ-згубидани вечерас су напали кућни праг новосадског ректора Дејана Мадића, да би након тога кренули и на кућу Маје Гојковић.
18. 07. 2025. у 00:30
Коментари (34)