ВУЧИЋ СЕ САСТАО СА ПРЕДСЕДНИКОМ КОМПАНИЈЕ МИНТ: Погледајте какав је поклон добио (ВИДЕО)
13. 01. 2025. у 12:45
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састао се са председником компаније Минт Јонг Хва Ћином.
Сјајно!❤️??
Odlična kompanija sa kojom imamo sjajnu saradnju.
Lepo, predsednik je svuda cenjen i priznat u svetu, radan i odgovoran.
cestitke. bravo vucicu mislis na sve samo tako nastavi
Zasluzio je presednik svojim radom i vise. Svaka cast.
Predsednik Vučić zaslužuje pohvalu za svoje veće angažovanje na unapređenju ekonomskih odnosa sa Azijom, što će doneti dugoročne koristi Srbiji.
Vučić je ovim sastankom sa kineskom kompanijom Mint još jednom pokazao da je lider koji se bori za interes naše zemlje.
Divan gest i poklon predsednika kompanije Mint prema našem predsedniku.
Pohvalno je što Vučić konstantno naglašava značaj kineskih i azijskih investicija, što je od ključne važnosti za razvoj Srbije.
Vučićev posvećen pristup ekonomiji i privlačenju investicija iz Kine stavlja Srbiju na mapu globalnih investitorskih destinacija.
Sastanak sa predsednikom Mint kompanije dokazuje da Vučić ne prestaje da traži nove načine za unapređenje srpske ekonomije.
Odlična vest što kompanija Mint želi da proširi svoje kompanije i u drugim delovima naše zemlje
Ovaj sastanak je još jedan pokazatelj da Vučić uspešno balansira između interesa Srbije i globalnih ekonomski trendova.
Predsednik Vučić s pravom zaslužuje pohvalu za svoju posvećenost stvaranju radnih mesta i jačanju industrijske baze u Srbiji.
Vučić je pravi lider koji aktivno radi na tome da Srbija postane snažna ekonomska sila u regionu.
Ovaj sastanak je još jedan dokaz da Vučić kontinuirano radi na modernizaciji srpske industrije i otvaranju novih radnih mesta.
Vučićev rad na jačanju odnosa sa azijskim investitorima dovodi do trajnog ekonomskog rasta Srbije.
Vučić je dobar strateg koji zna kako da koristi saradnju sa velikim kompanijama da unapredi srpsku privredu.
Vučić zaslužuje aplauz za doslednu posvećenost unapređenju industrijskog sektora i otvaranju novih radnih mesta.
Ovaj sastanak je pravi primer kako Vučić koristi sve resurse kako bi unapredio ekonomske šanse za građane Srbije.
Impresivan razvoj saradnje sa kineskim kompanijama!
Sjajno što se otvaraju nova radna mesta u Srbiji!
Bravo za jačanje odnosa sa azijskim investitorima!
Vučić neprestano radi na daljem razvoju i napretku Srbije.
Kina postaje ključni partner Srbije u ekonomskom razvoju.
Svaka čast na uspešnom sastanku sa predsednikom kompanije Mint!
Vucic pokazuje spremnost da se bori za Srbiju na najbolji moguci nacin i to ljudi postuju.
Šabac i Loznica će dobiti značajan ekonomski podsticaj!
Azijske investicije definitivno doprinose regionalnom razvoju.
Otvaranje novih fabrika značiće i otvaranje novih radnih mesta,bravo.
Dobro je što Kinezi prepoznaju potencijal naše zemlje.
Nove investicije donece nova radna mesta.
Velika prilika za razvoj naše industrije i infrastrukture!
Srbija postaje most između Istoka i Zapada.
Važno je održavati dobre odnose sa velikim ekonomijama poput Kine.
Razvoj industrijskih kapaciteta vodi ka boljoj budućnosti.
Ovo je prilika za nova radna mesta u Srbiji.
Kineski investitori očigledno imaju poverenja u našu državu.
Ovo je sjajna prilika za otvaranje novih radnih mesta u Srbiji.
Nadamo se da će novi projekti doprineti tehnološkom napretku!
Повезане вести
ВУЧИЋ НА ОБЕЛЕЖАВАЊУ НАЦИОНАЛНОГ ДАНА КИНЕ: Србија и Кина настављају заједно, за мир, развој и бољи живот наших грађана (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић присуствовао је пријему поводом 76. годишњице оснивања Народне Републике Кине и 70 година пријатељства народа Кине и Србије.
29. 09. 2025. у 20:25
СРБИЈА И КИНА ЧЕЛИЧНИ ПРИЈАТЕЉИ: Вучић на састанку са Сијем - Позив кинеским компанијама за улагања (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас у Пекингу, на састанку са председником Кине Си Ђинпингом, да су Србија и Кина челични пријатељи и да трговинска размена две земље никада није била већа, а да је Иницијатива за глобално управљање, коју је предложило кинеско руководство, добар концепт који ће Србија увек подржати.
04. 09. 2025. у 08:59
СИ НА САСТАНКУ СА ВУЧИЋЕМ: Делећи челично пријатељство желимо да унапредимо односе
КИНЕСКИ председник Си Ђинпинг изјавио је да Кина, делећи челично пријатељство са Србијом, подржава залагање Србије да одржи национално јединство, интересе и социјалну стабилност, и да желимо да радимо да бисмо ове односе још унапредили.
04. 09. 2025. у 08:32
"СРБИЈА И КИНА СУ ЧЕЛИЧНИ ПРИЈАТЕЉИ" Вучић се огласио након сусрета са Си Ђинпингом (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић састао се са председником Народне Републике Кине Си Ђинпингом у Пекингу.
04. 09. 2025. у 07:56
Најновије из рубрике
ЈЕЗИВО: Хаг донео монструозну одлуку о генералу Младићу
МЕЂУНАРОДНИ механизам за кривичне судове (ММКС) одбацио је захтев генерала Ратка Младића за добијање дозволе да изађе из затвора на седам дана, како би присуствовао помену члану породице који је недавно преминуо, саопштила је данас потпредседница ММКС-а Грасијела Гати Сантана.
11. 11. 2025. у 17:50 >> 20:27
ВУЧИЋ О ИЗЈАВИ ФРАНЦУСКОГ ГЕНЕРАЛА: Како ређам чињенице долазим до тога да је рат између Европе и Русије све извеснији
"НАШИ људи мисле да је све празна прича и да се рат не знам где догађа", навео је председник Србије Александар Вучић гостујући у Националном дневнику на Пинк телевизији, а одговарајући на питање о изјави начелника Генералштаба француских оружаних снага, генерала ваздухопловства Фабијена Мандона, који је данас рекао да се ова земља припрема за рат са Русијом.
11. 11. 2025. у 19:55
ШТА РАДЕ СА ЧОВЕКОМ КОЈИ КАЖЕ "ДАБОГДА ТИ ДЕЦА ИМАЛА РАК" Вучић о чињеници да РТС није дао отказ Ивану Плавшићу
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је у "Националном дневнику" на телевизији Пинк, коментарисао је чињеницу да РТС није дао отказ Ивану Плавшићу.
11. 11. 2025. у 19:49
ПОРУКА ЗА ВАШИНГТОН И МОСКВУ Вучић: Време за НИС цури - Нека неко не помисли да нисам довољно одлучан да заштитим српски интерес
ГОСТУЈУЋИ вечерас у Националном дневнику на Телевизији Пинк, председник Србије Александар Вучић коментарисао је и ситуацију на Нафтном индустријом Србије.
11. 11. 2025. у 19:28
"ГЕНЕРАЛШТАБ СЕ ДАЈЕ У ДУГОРОЧНИ ЗАКУП, НЕ ПРОДАЈЕ СЕ" Вучић: 2009. године власт хтела да ту буде пословни простор!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић подсетио је вечерас гостујући у Националном дневнику на Телевизији Пинк да је Маршалат, 4,2 хектара и командну гарде Војске Србије, бивша власт продала америчкој амбасади.
11. 11. 2025. у 19:17
Коментари (43)