ОПОЗИЦИОНИ МЕДИЈИ ПРИЗНАЛИ "Протести више нису студентски..."
13. 01. 2025. у 13:21
ОПОЗИЦИОНИ медији признали су оно што сви већ знају.
Nadam se da su izbacili negativnu energiju.
Nikada protesti nisu bili studentski, nego su studente da proteste naterali opozicioni političari i profesori.
Protesti su politički, opozicija samo koristi studente.
opozicija samo i jedino zeli da dodje do vlasti to je jedino sto ih zanima i interesuje
Dobro je da su konačno priznali da su protesti političke vrste.
fotelja je ono sto je u cilju opoziciji bilo i bice
vlast i fotelja su jedine stvari do kojih je opoziciji stalo
Protesti odavno nisu studentski već su smišljeni od strane opozicije! Svi su ih provalili presmešni su
Gradjanima Srbije mora biti jasno da su ovi protesti politicki i da ih vode lideri opozicije koji nisu studenti.
od samog pocetka se znalo da je oppozicija tu glavna
Opozicija sve koristi radi licnih interesa.
Od prvog dana se znalo da iza studentskih protesta stoje opozicioni političari.
Nece im poci za rukom da nam sruse Srbiju
Повезане вести

ПРОТЕСТИ И ОПОЗИЦИЈА У ЋОРСОКАКУ: Учесници осмомесечног бунта, који губи на масовности, узалуд покушавају да пронађу заједнички именитељ
НИ после осам месеци од почетка блокада факултета и протеста због трагедије у Новом Саду, бунт студената, дела опозиције и грађана који их подржавају није успео политички да се артикулише, нити да његови учесници нађу најмањи заједнички именитељ. Претходни период обележило је стално додавање нових захтева за власт, лутање од одбијања избора до позива да се они одмах распишу, ограђивање од политичких странака и покрета, а затим позивања да се сви укључе у грађанску непослушност, да би сада свеопштој конфузији допринеле и све дубље пукотине у опозицији.
16. 07. 2025. у 12:11
Најновије из рубрике

ВУЧИЋ ЈЕ ЈЕДАН ОД НАЈИМПРЕСИВНИХ ЛИДЕРА У ЕВРОПИ! Министар спољних послова Израела: Имао сам част да се данас састанем с њим (ФОТО)
МИНИСТАР спољних послова Израела Гидеон Сар оценио је да је председник Србије Александар Вучић један од најимпресивнијих европских лидера.
30. 09. 2025. у 22:52

УРЕДНИК СА РТС-А У ДРУШТВУ МАНОЈЛОВИЋЕВОГ ПОКРЕТА: Ко још сумња да је јавни сервис окупиран блокадерима?
МАРКО Ивас, заменик уредника јутарњег програма са Радио-телевизије Србије, недавно је усликан у проводу са својом екипом из покрета Саве Манојловића Крени-промени.
30. 09. 2025. у 22:29

ПРЕСТРАШНА ЗЛОУПОТРЕБА НА ЈАВНОМ СЕРВИСУ: РТС изнео породичну интиму дечака пред милионима! Центар за социјални рад и РЕМ морају да реагују
Без заштите идентитета, без стручне процене - дете изложено политичком обрачуну и стигматизацији.
30. 09. 2025. у 20:30

ПЕТКОВИЋ У ЈАГОДИНИ: Прилика да позовемо интерно расељене да на локалним изборима гласају за Српску листу (ВИДЕО)
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић обишао је у Јагодини завичајни клуб Косовског Поморавља и састао се са Србима расељеним са Косова. Петковић је поручио да су локални избори на Косову прилика да српски народ покаже да је свој на своме, и да са представницима Српске листе може и даље да гради бољу будућност, уз помоћ државе Србије.
30. 09. 2025. у 19:32

ОГЛАСИО СЕ ВУЧИЋ: Немам газду и не одговарам ни онима на западу, ни на истоку. Једино коме одговарам су грађани Србије и српски народ
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се на Инстаграму уз емотикон заставе Србије и два срца и написао "Србија".
30. 09. 2025. у 19:31
Коментари (27)