ПОСЛАНИЦИ СУТРА О БЛОКАДАМА ФАКУЛТЕТА И ЗАШТИТИ ПРАВА СТУДЕНАТА: Заказана седница Одбора за образовање

Д. Милинковић

20. 01. 2025. у 14:52

ПРЕДСЕДНИК скупштинског Одбора за образовање, науку, технолошки развој и информатичко друштво Марко Атлагић заказао је за сутра седницу тог одбора са једном тачком дневног реда, а то је блокада факултета и заштита права студената.

ПОСЛАНИЦИ СУТРА О БЛОКАДАМА ФАКУЛТЕТА И ЗАШТИТИ ПРАВА СТУДЕНАТА: Заказана седница Одбора за образовање

Фото И. Маринковић

Како је најављено из Народне скупштине, седница ће бити одржана у 12 часова.

Председница Скупштине Србије Ана Брнабић раније је најавила да ће присуствовати том одбору на коме ће, како је рекла, да пита који је излаз за све студенте.

- Који је излаз, за све студенте. Не за пленум, него за све студенте - рекла је Брнабић.

Она је истакла да ће иницирати да се скупштински одбор позабави стварима које се тичу студената попут финансијског обезбеђивања када због блокада остану без кредита, студирање на буџету, места у студентским домовима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про