ПОНОСАН САМ НА ОНО ШТО САМ УРАДИО ЗА СРБИЈУ: Вучић - Земља расте и иде напред, чињенице то показују
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостујући на РТС осврнуо се дехуманизацију коју проживљава од стране опозиције.
Foto: RTS Printskrin
Истиче да постоје проблеми у друшву и да нема друштва без проблема, зато ћемо да их решавамо.
- Разумите да није био ово разлог, било би нешто друго, треће. Не постоји човек у свету без проблема. Земља расте и иде напред, чињенице то показују - рекао је он.
Подсетио је на увреде које добија да је "непоменик".
- То је дехуманизација. Зар треба да идем по телевизијама да говорим да сам добар човек? Глупо би било - казао је он.
Нико од Вучића нема стан у Берлину, каже.
- Ја сам поносан на оно што смо урадили за ову земљу и подигли смо је као феникс из пепела - рекао је он.
Препоручујемо
"СРБИЈА ЋЕ ДА ПОБЕДИ" Вучић на РТС - Мислим да ће студенти бити паметнији од неких професора
06. 02. 2025. у 20:55 >> 22:18
НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања
МОЈ тата се љутио на мене, говорио је, ја сам одатле отишао, а ти се враћаш, али ја сам одлучила и на крају је живот тако све уредио да на месту у планинском селу Власе, где је његова мајка Љубица одгајала тројицу синова и једну кћер, то сада радим и ја - започиње своју по много чему необичну причу тридесетшетогодишња учитељица Александра Љубић, књижевница, сликарка, супруга, одборница у скупштини града и, како каже, најважније мама Дарка (14), Ђорђа (10), Вељка (8) и Маријане (7).
10. 01. 2026. у 15:08
ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда
ФРАНЦУСКА је запалила политичку фитиљ-бомбу у самим темељима НАТО-а, у тренутку када се глобалне тензије убрзано преливају са периферије на саму структуру западног безбедносног система.
10. 01. 2026. у 06:30
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (41)