ВЕЗА ЂИЛАСА И ШАРОВИЋА: Испливала слика која говори све (ФОТО)

НЕКАДАШЊИ народни посланик Немања Шаровић заједно Игором Велимировићем, Ђиласовим уредником ишао је на простесте против државе, ао томе сведичи фотографија коју је Велимировић објавио.

ВЕЗА ЂИЛАСА И ШАРОВИЋА: Испливала слика која говори све (ФОТО)

Фото:

На фотографији која је настала у аутомобилу, а у чијем опису стоји ''слобода се осваја'' јасно се види Немања Шаровић у друштву Ђиласовог уредника. Не постоји већи доказ о повезаности Шаровића и Ђиласа.

Фото:

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ВРХУНСКИ ТЕКСТ ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА: Шеф наше државе овако пише о Кини и председнику Сију