ШОЛАКОВА ПОСЛЕДЊА ПРЕВАРА: Зашто је највеће окупљање студента заказано баш у Крагујевцу?
НАЈВЕЋЕ окупљање студената у Крагујевцу у најтеснијој је вези са продајом СББ, а иза свега стоји тајкун Драган Шолак.
Фото: Профимедиа
Вест да је Шолак продао већи део бизниса затресао је српску политичко-економску сцену.
Према информацијама Информера, врховни архитекта протеста у Србији имао је намеру да и последњи пут намагарчи лаковерне студенте који најављују протест за Дан државности баш у Крагујевцу, Шолаковом родном граду.
- Шолак је сковао план. Након продаје СББ за скоро милијарду евра, што је посао који је склопљен пре две недеље, а сада само обелодањен, планирао је да му студенти направе највећу журку баш у родном граду - Крагујевцу - открива извор и саркастично додаје да би Шолак могао и да се "отвори" бар за вола на ражњу.
- Ипак је добро зарадио, ред је да им се одужи - истиче он.
Подсетимо, Шолак је продао СББ, Тотал ТВ, НЕТ ТВ и Спортклуб.
Овим поводом, огласио се и Сергеј Трифуновић, честитајући Шолаку продају бизниса.
- Честитамо и вама! Добра је фора да се на крају продаш фирми с којом си водио рат и онолико је оптуживао за корупцију - написао је Трифуновић на друштвеној мрежи Икс.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО:
Са Вучићем нема преговора, али има уговора и договара са Телекомом
Препоручујемо
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (22)