ДЕКАНКА ХОЋЕ ДА УПАДА У ИНСТИТУЦИЈЕ!
ДЕКАНКА Филозофског факултета у Нишу Наталија Јовановић, која је прошле године ухапшена због примања мита, али је међу 13 особа које су ухапшене на протестима помилована од стране Председника Републике Србије, сада супротно свим студентским захтевима, а на наговор свог мужа, контроверзног Бранислава Јовановића, званог „Банана“, планира да насилно упада и заузима институције.
Foto: Jutjub/Gradjanin.rs
Наталија досадашње „студентске“ протесте оцењује као бесмислене, за шта криви све, од студената, преко професора, до ректора Универзитета у Нишу, оптужујући их да су или корумпирани, или превише плашљиви да начине „следећи корак“.
У складу са тим, планира да уз јавну и отворену подршку опозиционих политичких станака, са њиховим омладинцима и „еколошким“ активистима, организује насилан упад и „блокаду“ зграде Скупштине града Ниша, коју би држали под опсадом све до испуњења својих захтева, односно ванинституционалног преузимања извршне власти у Србији од стране опозиције.
Да ли су нишки студенти свесни у ком правцу брачни пар Јовановић планира да усмери протесте, које ће им уз помоћ политичара „преотети“ у наредним данима и да ли подржавају ту транзицију мирних протеста, које одликује карневалска атмосфера, ка много мрачнијем, насилном сценарију, на који су спремни опозициони лидери жељни власти.
(Ало.рс)
БОНУС ВИДЕО - ПИЈАН ВОЗИО 200 НА САТ ПО СУРЧИНУ: Пресретачи зауставили џип канадских таблица
Препоручујемо
САМО У СРБИЈИ: Политичка злоупотреба инфраструктурних несрећа (ВИДЕО)
03. 02. 2026. у 22:00
ПОЧАСНИ ДОКТОРАТ У АЛБАНИЈИ ЗА ШИДЕРА, ВИЛИМСКИ: То се граничи са подмићивањем
03. 02. 2026. у 20:15
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (16)