''ТО НЕКО ПЛАЋА ИЗ ДАНА У ДАН'' Председник Вучић о нередима опозиције
15. 02. 2025. у 15:27
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је да нереде на улицама плаћа неко споља. Он је, у возу на путу за Сремску Митровицу где ће од 17 часова бити велики народни скуп и акламацијом усвојена Декларација ''Војводина је Србија''.
Повезане вести

ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ ЈАСАН: Није моје да послушам било кога, моје је да служим народу Србије!
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић, приликом обраћања медијима, заједно са председником Европског савета, господином Коштом, јасно је ставио до знања да он једино и искључиво ради у интересу наше земље, не слушајући никога.
13. 05. 2025. у 10:33

ДОДИК ПОЖЕЛЕО ВУЧИЋУ БРЗ ОПОРАВАК: Здрав и у пуном капацитету Србији потребнији више него икада
ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик разговарао је данас телефоном са председником Србије Александром Вучићем, да му је пожелео брз опоравак, јер је здрав и у пуном капацитету Србији потребнији више него икада.
04. 05. 2025. у 13:10

ВУЧИЋУ ПОЗЛИЛО, ДРУШТВУ ЈОШ ГОРЕ: Дигитални ''доктори'' и џелати и сумрак пристојности
Вијест да је предсједнику Србије Александру Вучићу позлило и да је хитно примљен на Војномедицинску академију преплавила је медије, али оно што је услиједило на друштвеним мрежама открило је гору болест – болест друштва.
03. 05. 2025. у 16:33
Најновије из рубрике

ДОК ГОД ЈЕ ПИЦУЛА ИЗВЕСТИЛАЦ - ИЗЛОЖБА О "ОЛУЈИ" ОСТАЈЕ: У Министарству за европске интеграције постављене фотографије из злочиначке акције
ДОК год Тонино Пицула буде известилац Европског парламента за Србију, свако ко од његових колега, званичника из ЕУ буде долазио у просторије Министарства европских интеграција, видеће шта "Олуја" представља за српски народ. Потресним фотографијама које су настале током злочиначке акције у августу 1995. године у којој је са својих вековних огњишта протерано 250.000 Срба, а око 2.000 убијено, желимо да покажемо чиме се господин Пицула хвали и зашто то представља врхунац увреде за наш народ.
09. 08. 2025. у 10:44

АНТИСРПСКА АКЦИЈА БЛОКАДЕРА У НОВОМ САДУ: Префарбавају српске заставе у Лиману - мрзе Србију и тробојку
БЛОКАДЕРИ згубидани планирају у Новом Саду у насељу Лиман да префарбавају српске заставе које су пре пар година насликане дуж зграда Улице Народног фронта.
09. 08. 2025. у 07:20 >> 10:41

ЗАШТО ЈЕ СРБОМРСЦИМА ИЗ САРАЈЕВА ВАЖНО ДА БЛОКАДЕРИ ДОЂУ НА ВЛАСТ У СРБИЈИ? Погледајте видео и биће вам јасно (ВИДЕО)
ЗАШТО је Дину Мустафићу важно да блокадери дођу на власт у Србији?
09. 08. 2025. у 10:37

ПРЕДВОДНИК НАСИЛНИКА БЛОКАДЕРА БАЧУЛОВ ПОРУЧУЈЕ: Није ми жао Глишића! Ни Вучића ми неће бити жао ако се шлогира (ВИДЕО)
НЕ ПРЕСТАЈЕ сеирење блокадера над стањем Дарка Глишића.
09. 08. 2025. у 10:30

БРНАБИЋ ПИСАЛА МЕЦОЛИ ЗБОГ СКАНДАЛОЗНЕ ОБЈАВЕ ПИЦУЛЕ: Промишљен и увредљив потез који угрожава кредибилитет ЕП
Председница Народне скупштине Републике Србије Ана Брнабић обратила се званично председници Европског парламента Роберти Мецоли, поводом непримерене објаве известиоца ЕП за Србију Тонина Пицуле на годишњицу ратне акције Олуја.
09. 08. 2025. у 10:28
Коментари (0)