ЛАВРОВ ИЗРАЗИО ПОДРШКУ МОСКВЕ БЕОГРАДУ Вучић: Захвалан сам Русији на одлуци да учествује на ЕКСПО 2027
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић током свог боравка у Будимпешти осврнуо се и на проблем са америчким санкцијама уведним НИС.
Фото принтскрин ТВ Пинк
- Ја ћу сутра имати важне састанке везане за НИС у Београду. Захвалан сам Лаврову што је данас, одмах по Сретењу, званично објавио да ће Русија учествовати на Експу. Затражио је и посебно место за руски павиљон. Бескрајно им хвала на томе. Биће нам изузетно драги гост 2027. године. Захвалан сам му и што је осудио покушај обојене револуције, они добро знају како то изгледа. Ја сам то сада најбоље научио. Да се мало нашалим, ако стигнем вечерас ћу питати Виктора ко је најбољи издавач у Мађарској, па да издам књигу не само у Србији, него широм света. Договорићу и са Кинезима, мојом браћом и пријатељима, сада и са Мађарима. Да видимо у колико земаља широм света, али мислим да ће се у многим земљама проучавати као уџбеник - како најпре умирити и како победити обојене револуције изазване споља. Мислим да ће то послужити као путоказ многим слободарским земљама које треба да одбране своју самосталност и независнот - рекао је Вучић.
Препоручујемо
ВУЧИЋ НАКОН ШТО ЈЕ ОДЛИКОВАН У БУДИМПЕШТИ: Урадили смо много на помирењу Срба и Мађара
17. 02. 2025. у 16:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)