МОРАМО ДА НАДОКНАДИМО ВРЕМЕ НЕОЗБИЉНОСТИ Вучић: До вечерас имамо званичну потврду 61 земље да ће учествовати на Експу 2027
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић отворио је 46. Међународни сајам туризма у Београду. Он је том приликом нагласио значај ЕКСПО-а за Србију.

Фото Д. Мило
Додаје да ћемо морати напорно да радимо да "надокнадимо време неозбиљности". Од суштиског значаја нам је Експо 2027, а Италија ће на њему учествовати.
- До вечерас имамо званичну потврду 61 земље да ће учествовати на Експу 2027, а ми се надамо да ћемо оборити рекорд и да ћемо ићи на преко 130 земаља. Борићемо се и изборити за то - рекао је Вучић.
Препоручујемо

ВУЧИЋ СВЕЧАНО ОТВОРИО 46. САЈАМ ТУРИЗМА: За само 10 година више смо него удвостручили број туриста
19. 02. 2025. у 18:02 >> 18:54

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"НЕ МОГУ ДА ТЕ ГЛЕДАМ": Оливер Драгојевић са ОВОМ певачицом није хтео да наступа - зато што је Српкиња
НЕКАДАШЊА певачица Коктел бенда Јелена Ристић, својевремено је открила детаље с концерта на којем су наступали Кемал Монтено и Оливер Драгојевић.
19. 09. 2025. у 09:13 >> 09:22
Коментари (65)