ОПОЗИЦИЈА У СУКОБУ ОКО ОТИМАЊА ВЛАСТИ! Прогласовка поручила да се неће договарати, па поновила: Студенти су своје завршили! (ВИДЕО)
ПРОГЛАСОВКА Иванка Поповић изјавила је да је не занима мишљење студената, ни опозиције, већ да је сада потребно искористити ситуацију и преузети власт.
Фото: Printscreen
- Знате, морамо да говоримо да ипак ми живимо у Србији, да неко наше наше претходно искуство баш није везано за то да се ми јако добро договарамо између себе-рекла је прогласовка Иванка Поповић на Инсајдер ТВ.
- Ево ПроГлас је изашао са тим предлогом за формирање привремене прелазне владе, да ли сте имали времена и начина да искомуницирате о том предлогу са представницима политичких партија из опозиције који имају сличан став о изласку из кризе, и, ако јесте, какав је њихов став о вашем предлогу? Упитао је водитељ.
- Морам да кажем, они се нису нешто саветовали ни са нама кад су правили своје предлоге, тако да ми се нисмо саветовали са њима кад смо ми правили наш, али нема ту много некаквих опција, ми можемо да причамо о финесама како би се то извело, али је поента да ми морамо да направимо толико јак друштвени притисак да би уопшто могло до настанка било каквог прелазног тела.
А како се то ради професорка, ко су вам партнери у том прављењу притиска који би навели власт да промени мишљење?
- Ја сам много пута говорила о томе како је неопходно да мормао сви да се ангажујемо , ја сад бих рекла да су студенти студенти су рекли шта су имали да кажу, али ми преузимамо садда- рекла је прогласовка и не кријући да је не занимају студенти већ једино и искључиво власт по сваку цену.
Овако је Прогласовка позивала на анархију у Србији:
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (23)