ВУЧИЋ О ПАДУ НАДСТРЕШНИЦЕ У НОВОМ САДУ: Да је реконструкција завршена трагедија се не би догодила
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић осврнуо се у емисији "Епилог" на Инсајдер телевизији на пад надстрешнице у Новом Саду.
Фото: Принтскрин
Предсендик Вучић истакао је да је рекао истину јер у конструкцијском смислу реконструкција надстрешнице није извршена.
- Да јесте, трагедија се не би догодила - рекао је он.
Није, каже, знао да је "неко додао нека стакла мислећи да не представљају додатна оптерећења".
Истиче да мост на Ади није имао употребну дозволу девет година, а овде је постојала привремена употребна дозвола.
- Језива трагедија. Наше је не само да изјавимо саучешће већ да помогнемо породицама што смо и урадили. Стићи ћу да обиђем и остале породице које нисам, желели они или не. Колико смо могли да помогнемо - помогли смо. Држава је урадила свој посао. Посао председника није да оцењује рад Тужилаштва. То ће да уради правосуђе. Нажалост, трагедије се дешавају, зато морамо да испитамо наше грешке, не само да би одговорни били кажњени, већ да се трагедије не би, или бар што мање догађале - рекао је он.
Препоручујемо
ПРОПАЛА ОБОЈЕНА РЕВОЛЦИЈА, ПАД НАДСТРЕШНИЦЕ, УСАИД... Вучић гост емисије "Епилог" на Инсајдер телевизији
20. 02. 2025. у 21:00 >> 23:29
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (29)