ХОЋЕ ДА УВУКУ СТУДЕНТЕ Вучић о дивљању опозиције: Не бирају средства да изазову хаос

Новости онлајн

24. 02. 2025. у 23:14

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић, председник Српске Милорад Додик и лидер ДНП Милан Кнежевић гостују емисије Ћирилица на ТВ Хепи.

ХОЋЕ ДА УВУКУ СТУДЕНТЕ Вучић о дивљању опозиције: Не бирају средства да изазову хаос

Фото: З. Грумић

На Старом граду и Новом Београду просечна плата у децембру је била 1600 евра, каже Вучић.

- У Бору преко 1400 евра. Врло је важно да се посветимо економији. Ако ми урадимо све што је могуће, изгугубићемо ми у јуну време да се опоравимо, али ако се у другој половини године посветимо, можемо бити у прве две, три економије Европе. То нам гарантује да можемо да подижемо плате и пензије - каже Вучић.

Каже да је отворено 32 километра брзе саобраћајнице, али да то више није вест.

- За то се борите сваки дан. Важнија је вест што је Брајан Брковић малтретирао полицајце у Новом Саду. Обратите пажњу како су лагали данас, кажу да су полицајци повредили очи девојчици, а знате шта се десило: Брашно су бацили и девојчици упало у очи. Гађали су фарбом, јајима, каменицама, нису хтели да уђу на седницу. Нема ништа, само можемо ли на силу - наводи Вучић.

Каже да хоће да увуку студенте у своју силеџијску политику.

- Ови су довољно паметно избегавали то, јер хоће да кажу да су захтеви испуњени и да су победили. Нисам вам џабе рекао да је завршена прича о обојеној револуцији: знам добро шта смо им сасекли и зато ће им то бити много теже што мисле.

Вучић каже да у четвртак почињу санкције за НИС, да у среду гледају шта ће се дешавати у Сарајеву.

- А што отежавате својој земљи на сваки начин - упитао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (21)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља