ВУЧИЋ У УРГЕНТОМ ЦЕНТРУ: Јасмина је у много бољем стању, а добро су и Соња и мали Гаврило
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић, обишао је вечерас посланике који су данас повређени у Скупштини Србије.

Фото принтскрин ТВ Пинк
Наиме, опозицијони посланици, данас су у Скупштини Србије гађали своје колеге и колегинице димним бомбама и сузавцем, и том приликом повређене су три посланице.
Међу повређенима су посланица Јасмина Каранац и Соња Илић, трудница у осмом месецу трудноће, и Јасмина Обрадовић која је преживала мождани удар, али која има и срчане проблеме и зато се налази на интензивној нези.
Председник Вучић је рекао да је обишао Јасмину Обрадовић и рекао да је у много бољем стању него данас.
-Рекли су нам рекли када је дошла да је била у веома лошем стању, покушавају да јој снизе притисак пошто јој је висок, сад већ могли смо да комуницирамо, остаће овде још и рекла је да једва чека да се врати у Скупштину. Он је изјавила да је веома захвалан за бригу коју су јој Футожани показали - рекао је Вучић.
Он је рекао да је разговаро са трудницом Соњом Илић која је такође добро, а добро је и мали Гаврило.
-Ја сам разговарао са њом данас, беба је добро и сви ишчекујемо да се мајка породи и то је то. Јасмина Каранац има и ударац и од бибер спреја повреде али је она храбра жена.
Сачекаћемо да прође ноћ па да видимо сутра, сад изгледа много боље.
Када је у питању здравствено стање Јасмине Обрадовић министар Лончар је рекао да је председник Вучић већ све рекао.
-Сачекаћемо јутро добар тим лекара је ту сви су поред ње - додао је Лончар.
Вучић је на крају поручио да то што су неки нервозни, и хистерични то што би неки да туку и да ствари радикализују то је увек израз потпуне немоћи.
-Људи не треба да брину , победиће Србија - поручио је председник.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (18)