ХРВАТСКИ ДОМОБРАНИ ПОДРЖАЛИ БЛОКАДЕРЕ У СРБИЈИ: Српским душманима један циљ- уништење Србије

10. 03. 2025. у 13:59

НА ТикТок налогу ''хрватскидомобрант'' појавила се подршка блокадерима и онима који не дозвољавају нормално функционисање живота у Србији, а све са циљем дестабилизације наше земље и изазивањем хаоса који би народ и државу одвукао у понор.

ХРВАТСКИ ДОМОБРАНИ ПОДРЖАЛИ БЛОКАДЕРЕ У СРБИЈИ: Српским душманима један циљ- уништење Србије

Фото: Printscreen

- Настављају се просвједи против диктатора Александра Вучића. Стотине тисућа људи креће за Београд. Само напријед комшије- наводе ''домобрани''. Српским душманима је циљ само један- уништење Србије како би је свели поново на стање пре 2012. године када је држава са сломљеном економском кичмом била оруђе у рукама оних који су дириговали њеном сувереношћу. 

Фото: Printscreen

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (16)

ПАРТИЗАН ДОБИЈА ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Полазник Ајаксове школе опција више за Срђана Благојевића!