Политика
"ЖЕЛИМО ДА ЧУЈЕМО ВАС" Председник Вучић позвао грађане на скуп у суботу 27. јуна (ВИДЕО)
24. 06. 2026. у 21:26 >> 21:26
БРНАБИЋ: На скупу 27.јуна биће већинска,пристојна Србија,која је за мир и стабилност
24. 06. 2026. у 20:08
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
уживоПРЕНОС, МАРОКО - ХАИТИ: Какав шок у Атланти, "гренадири" воде против четврте репрезентације света
24. 06. 2026. у 23:21 >> 00:36
ШВАЈЦАРСКА ПРВА У ГРУПИ Б: "Сајџије" издржале налет домаћина СП и освојиле групу Б, али обе екипе иду даље
24. 06. 2026. у 22:59 >> 23:18
ana
15.03.2025. 16:46
Mržnja je sve što se od opozicije i njihovih medija i može videti.
Daki91
15.03.2025. 16:46
Svako emitovanje ovakvih užasnih poruka treba biti strogo osuđeno, a N1 bi trebalo da snosi odgovornost za neadekvatan odabir sadržaja.
Daki91
15.03.2025. 16:47
Zgrožen sam što je N1 odlučio da pusti ovakvu monstruoznu izjavu u eter, jer ona ne samo da podstiče nasilje, već i ruši profesionalni integritet novinarstva.
Lolitaaa
15.03.2025. 16:47
Sve nasilnik do nasilnika u opoziciji.
Nikola
15.03.2025. 16:47
Kakav je to miran protest , nasilnici vrebaju na sve strane
Alex23
15.03.2025. 16:47
Poruka koju je N1 emitovao trebalo je da bude odmah osuđena i uklonjena, jer takvi komentari samo izazivaju strah i nesigurnost među građanima.
Petar
15.03.2025. 16:50
Nema ko od čega da se izvuče.
Vojko
15.03.2025. 16:50
Ne znam na koga je mislio i ko se treba izvući a pogotovo ko treba da ih tuče.
Milan
15.03.2025. 16:50
Vučić i Srbija će danas ponovo pobediti po ko zna koji put.
Mandic
15.03.2025. 16:52
Svaki poziv na nasilje je za najgoru moguću osudu.
Tanja
15.03.2025. 16:52
Među blokaderima nema normalnih ljudi.
Tara
15.03.2025. 16:52
Blokaderi su sve sami nasilnici.
Ogi
15.03.2025. 16:53
Od ovakvih ljudi ništa normalno se i ne može očekivati.
Katalina
15.03.2025. 16:53
Naravno da će se izvući
Katalina
15.03.2025. 16:54
Nasilje u Srbiji neće prolaziti.
Anja
15.03.2025. 16:54
Na šta ste se vi spustili?! Koliko laži u svakoj vašoj izjavi.
Mandic
15.03.2025. 16:55
Ovi sigurno nisu studenti.
Tanja
15.03.2025. 16:55
Svašta se od ovakvih može očekivati.
Tanja
15.03.2025. 16:56
Sa ovakvima moramo biti spremni na sve.
Vladimir
15.03.2025. 16:59
Ništa novo od N1, ovo je za svaku osudu!
Sanja
15.03.2025. 16:59
Kakvi zlikovci! Srbija neće dozvoliti da ulica njome vlada nikada!
Ika
15.03.2025. 17:07
Opozicija samo preti I pravi haos.
Veljko
15.03.2025. 17:09
Sve budale i monstrumi
Katy
15.03.2025. 17:11
Ovakve izjave su sramotne i nedopustive!
Katy
15.03.2025. 17:12
Ovo je ozbiljan duševni bolesnik!!!
Lepa
15.03.2025. 17:15
Užas šta poručuju,a navodno sve korektni i fini!Sramota jedna!
Holi
15.03.2025. 18:04
Onda se naredjajte na Dunavu i skačite.