ВУЧИЋ О РЕКТОРУ: Са председником своје земље није хтео да разговара, али јесте са "левим сметалима" у Бриселу
ПРЕДСЕДНИК Србије Александра Вучића након протеста блокадера и опозиционих хулигана
универзитет у београду
Људи из Владе су спремни да разговарају са сваким, наводи.
- Ректор Ђокић није желео да разговара са мном, али је желео са сваким сметалом у Бриселу, о чему нас није обавестио иако је као јавни функционер морао. Како год окренете, бићу увек спреман да разговарам са сваким, људи из Владе су спремни да разговарају са сваким. Остаје много тога да се испита, ко је то и да ли је или је то лаж госпође наставнице Васић и да ли је неко заиста покушавао да проведе пуч траћећи од Војске Србије да се стане на страну демонстраната, реч је о најтежим кривичним делима и уверен сам да ће надлежни органи то испитати - рекао је председник Србије.
Препоручујемо
ОТКРИВЕН ШТЕК ОРУЖЈА КРИМИНАЛНЕ ГРУПЕ Вучић: Спречили смо да дође до крвопролића
15. 03. 2025. у 22:41
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"
ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.
22. 04. 2026. у 08:44
Коментари (19)