ВУЧИЋ О РАЗГОВОРУ ПУТИНА И ТРАМПА: Ово је огроман корак - Иде се ка смиривању ситуације
18. 03. 2025. у 21:08
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић гостује на телевизији Пинк.
Повезане вести

УКРАЈИНА У ПЛАМЕНУ: Пољска дигла борбене авионе, има мртвих и рањених - полетели руски стратешки бомбардери (ФОТО/ВИДЕО)
РУСКЕ снаге су током ноћи бомбардовале украјинске градове, укључујући и Кијев, а Пољска је тим поводом одмах подигла своје борбене авионе.
28. 09. 2025. у 08:54

ВУЧИЋ НА ЊУЗМАКСУ: Србија добро место за сусрет Трампа и Путина
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да је Србија добро место за сусрет председника САД и Русије Доналда Трампа и Владимира Путина, јер је, са једне стране, Трамп најпопуларнији у Србији, док са друге стране Срби, као словенски народ, имају добре односе и са Русијом и Украјином.
26. 09. 2025. у 22:25

"СПРЕМАН САМ ДА ПОДНЕСЕМ ОСТАВКУ НАКОН РАТА" Зеленски: Путин је добио оно што је желео
УКРАЈИНСКИ председник Владимир Зеленски изјавио је да ће бити спреман да поднесе оставку након завршетка рата, али да Украјина наставља да одговара на руске нападе, објавио је Аксиос.
25. 09. 2025. у 12:11

"МОРАМО НАТЕРАТИ ПУТИНА ДА ГА СЕ ПЛАШИ..." Скај њуз: Зеленски захтева од Трампа "јасан став" о окончању рата
УКРАЈИНСКИ председник Владимир Зеленски позвао је председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа да заузме "јасан став" у вези с окончањем рата у Украјини, наглашавајући потребу за снажним личним корацима како би "натерао (руског председника Владимира) Путина да га се плаши".
16. 09. 2025. у 07:46

ТРАМП СЕ ПОЖАЛИО НА ПУТИНА: "Чини се да сваки пут када мислим да смо близу решења, он баци још једну бомбу на некога"
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп сматра да Русија, наводно, одуговлачи процес доношења одлуке о конфликту у Украјини.
09. 09. 2025. у 19:56
Најновије из рубрике

ШЕШЕЉ: Док је на снази окупација Републике Српске Крајине нећу ни признати никакву хрватску државу
ХРВАТСКУ ни данас не признајем, каже председник СРС др Војислав Шешељ.
02. 10. 2025. у 22:31

МИНИСТАРКА СНЕЖАНА ПАУНОВИЋ У АТИНИ
МИНИСТАРКА државне управе и локалне самоуправе Снежана Пауновић борави у званичној дводневној посети Атини, где се састала са министром унутрашњих послова Грчке Теодоросом Ливанисом и министром за дигитално управљање Димитрисом Папастергиуом. Састанцима је присуствовао и амбасадор Србије у Грчкој Никола Недељковић.
02. 10. 2025. у 22:26

ЛИСТА СНС У МИОНИЦИ ПРВА ПРЕДАТА: "Велики број грађана јасно показао да подржава политику развоја"
У МИОНИЦИ, листа "Александар Вучић - Најбоље за Мионицу!" прва је предата и званично проглашена.
02. 10. 2025. у 21:39

ЈАЊИЋ ШОКИРАО ЈАВНОСТ: Тадић је одлучивао ко ће бити ликвидиран, Доловац све скривала! Десет година пљачке, прогона и мрака
ПРОФЕСОР у пензији и прозападни активиста Душан Јањић у емисији Славија Инфо изнео је низ оптужби на рачун својих бивших политичких савезника, разобличивши, како каже, механизме злоупотреба, пљачке, али и обрачуна који су се завршавали ликвидацијама, а које се везују за период прве деценије после петооктобарских промена.
02. 10. 2025. у 20:27

"СЛАЖЕМ СЕ СА ВУЧИЋЕМ" Путин: У Србији покушај обојене револуције
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин рекао је да се слаже са председником Србије Александром Вучићем у погледу покушаја обојене револуције у Србији.
02. 10. 2025. у 20:04
Коментари (0)