ВУЧИЋ О БЛОКАДИ ГСП: Њима аутобуси не требају имају скупе аутомобиле, али народ није могао да оде на посао - они не хају за грађане
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић током обраћања народу у Житорађи рекао је да су данас блокадери онемогућили народу да аутобусом иде на посао.
Foto: D. Milovanović
- Данас су затворили могућност Београђанима да аутобусима оду на посао. Зато што њима аутобуси нису били потребни, они имају скупоцене аутомобиле - 5XЛ, 6XЛ. Али лепо живе и њима аутобуси нису потребни, а за обичан народ не хају, за обичан народ не брину. И то би хтело да влада Србијом.
Препоручујемо
ЖИВОТ ПРЕДСЕДНИКА ЈЕ УГРОЖЕН, ОН ИПАК ЖЕЛИ ДА ИДЕ: Ана Брнабић о путовању Вучића у Црну Гору
03. 06. 2026. у 22:50 >> 23:09
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (9)