ШЕШЕЉ: Светске прилике постају све повољније
ВРАТИЋЕМО све што је српско, тврди лидер СРС др Војислав Шешељ.

Фото: Принтскрин Танјуг ТВ
Изгледа да нам светске прилике постају све повољније, наводи лидер радикала.
- Европа пропада. Само још будале верују у ЕУ. Ми ћемо у савез са братском Русијом као Белорусија и као друге словенске православне земље које ће на то пристати. Браћо и сестре, нико нас јединствене не може поразити! Живела Велика Србија! - казао је др Шешељ за Информер ТВ.
Препоручујемо

ШЕШЕЉ НИКАД ЈАСНИЈИ: Сваки напад на полицију мора оштро да се казни
28. 03. 2025. у 17:43

ШЕШЕЉ НА ТВ ПРВА О ПОКУШАЈУ ОБОЈЕНЕ РЕВОЛУЦИЈЕ: Ухапсити ректора Ђокића, постоје два главна центра побуне у Србији
26. 03. 2025. у 21:27 >> 22:20

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

УСТАШЛУК НА ДЕЛУ И Хрватски кардинал велича Томпсона - тотално лудило у Хрватској
КОЛИКО је Хрватска огризла у мржњи према Србима говори чињеница да је чак и тамошњи кардинал говорио о концерту Топсона познатог по песмама које величају клање Срба.
24. 04. 2025. у 17:01
Коментари (0)