ПОКУШАЛИ СУ ДА НАМ СРУШЕ ДРЖАВУ НИСУ УСПЕЛИ ВУЧИЋ: Србин своју државу никоме не да и никада неће дозволити да је сруше

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

10. 04. 2025. у 23:09

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић послао је поруку грађанима наше државе.

ПОКУШАЛИ СУ ДА НАМ СРУШЕ ДРЖАВУ НИСУ УСПЕЛИ ВУЧИЋ: Србин своју државу никоме не да  и никада неће дозволити да је сруше

Фото: Принтскрин Пинк

Бескрајно се захавлио грађанима на "огромној подршци".

- И ја сам забринут. Исте ме бриге муче као и вас, али ћу због вас и наше Србије и заједно са вама бити непоколебљив у борби да свака наша мајка, ћерка и унука може да замисли бољу будућност за себе и сваког из њихових породица. Борићу се за свако дете да може да похађа наставу, борићу се и за оне који су нам нанели велико зло у претходних неколико месеци - казао је.

Поручио је онима који су чинили тешка кривична дела да ће одговарати.

- Покушали су да нам сруше државу. Нису успели и никада неће успети. Дођите сви на велики скуп. Неколико стотина, неколико хиљада... Није важно колико људи. Србин никоме своју државу не да и никада неће дозволити да је сруше - рекао је он.-

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ИМА ПРЕДЛОГ ЗА КРАЈ РАТА, ПОДРЖАВА ГА И АМЕРИКА! Огласио се Лукашенко после састанка са руским председником

ПУТИН ИМА ПРЕДЛОГ ЗА КРАЈ РАТА, ПОДРЖАВА ГА И АМЕРИКА! Огласио се Лукашенко после састанка са руским председником

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је после данашњег састанка са руским лидером Владимиром Путином у Москви да ће Кремљ ускоро изаћи са „врло добрим предлогом“ за окончање рата у Украјини, који, како тврди, у великој мери подржавају и Сједињене Државе.

26. 09. 2025. у 20:19

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране

РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.

25. 09. 2025. у 16:56

Коментари (19)

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Неприкосновени Реал долази на Метрополитано да додатно загорча живот свом великом градском ривалу