"ДА ПОКАЖЕМО ДА НАС ИМА ВИШЕ" Нишлије кренуле возом на свенародни скуп у Београду (ВИДЕО)

Новости онлине

12. 04. 2025. у 15:06

ВЕЛИКИ број људи из Ниша кренули су возом на свенародни скуп у Београду.

ДА ПОКАЖЕМО ДА НАС ИМА ВИШЕ Нишлије кренуле возом на свенародни скуп у Београду (ВИДЕО)

Фото: Новости

Путници воза који је кренуо ка Београду поделили су своје утиске о томе шта очекују од свенародног скупа: 

- Кренула сам возом за Београд, а била сам спремна да кренем и пешице не би ли подржала нашу Србију - рекла је саговорница.

- Дошло је време да кренемо и покажемо да нас има више и да подржимо Србију у свему - наставио је један од путника у возу.

Централни дан свенародног скупа биће данас, 12. априла, када ће се одржати главни сабор, празник народа, државе и заједништва, и када ће се грађанима обратити председник Србије Алекасандар Вучић.

Током ова три дана, грађани ће имати прилику да учествују у бројним активностима, а све ће кулминирати представљањем нове политичке платформе и избором имена Покрета.

Пет захтева великог скупа

Председник Србије Александар Вучић изнеће пет захтева у суботу - то ће бити захтеви сабора.

Како смо сазнали, у питању су захтеви који никог не угрожавају, нити ометају било чији рад и не крше Устав. Веома су једноставни, јасни и у корист целог народа Србије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.

01. 07. 2025. у 11:45

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"

ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.

05. 07. 2025. у 11:33

Коментари (0)

ЛЕТОВАЊЕ У ГРЧКОЈ СЕ ПРЕТВОРИЛО У ДРАМУ ЗА МАЈКУ ИЗ СРБИЈЕ: Једно дете јој хоспитализовано у Солуну, друго остало само у Неос Мармарасу