СКАНДАЛ: Ректор у свом исказу тужилаштву најмање три пута отворено слагао - ево доказа (ВИДЕО)

Новости онлине

18. 04. 2025. у 15:10

РЕКТОР Владан Ђокић је у свом исказу тужилаштву најмање три пута отворено слагао.

СКАНДАЛ: Ректор у свом исказу тужилаштву најмање три пута отворено слагао - ево доказа (ВИДЕО)

Фото: П. Милошевић

Прва лаж је да је проширени ректорски колегијум издавао саопштења само у случајевима када су сви чланови колегијума били сагласни. То није истина. О саопштењима се није ни расправљало, већ су пуштана на Вибер групу и "одобравана" лајковима. Одређени чланови проширеног ректорског колегијума нису ни консултовани!

Друга је да не зна да ли су студентски пленуми у складу са законом. Немогуће је да ректор не зна за Закон о студентском организивању којим се јасно каже да ау студентски парламенти једини вид релевантних студентског организивања!

Треће, ректор је рекао да никада није одбио разговор са представницима студентских парламената. Истина је да се ректор није ни удостојио да одговори на дописе СКОНУС-а!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.

01. 04. 2026. у 22:03

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (6)

ДОСАД НЕЗАБЕЛЕЖЕНО! Ево шта је Новак Ђоковић урадио када је из ложе видео гол којим је Босна отишла на Светско првенство!