НА ДАН ПОБЕДЕ Вучић: Могући су разговори са Путином око целе ситуације, нафте и гаса

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић посетио је Студенте који желе да уче у Пиониском парку у пратњи Милице Ђурђевић-Стаменковски и Милоша Вучевића.

НА ДАН ПОБЕДЕ Вучић: Могући су разговори са Путином око целе ситуације, нафте и гаса

Фото Инстаграм

Свима сте подигли морал, и нама у политици, али рекао бих свим грађанима, свим Србима, где год да живимо. Ми ћемо да наставимо ово са овим скуповима, да ли 10. или 17. маја у Нишу. Дакле, да. Ми ћемо бити спремни за 10. или 17. мај, да говоримо - каже Вучић. 

Председник Србије је казао да ће 9. маја бити у Москви на прослави 80 година победе на д фашизмом и да постоји могућност да увече разговоара и са руским председником Владимиром Путином око целе ситуације. Око гаса нафте и свега другог.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (30)

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести