БРНАБИЋ: Сви путеви воде до ''ненадлежне иституције'' (ВИДЕО)

18. 04. 2025. у 19:17

ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић огласила се на друштвеној мрежи ''Икс'' поводом тога што је председник Вучић рекао да студенти блокадери и професори намеравају да праве нови Г17+ и о могућим изборима.

БРНАБИЋ: Сви путеви воде до ненадлежне иституције (ВИДЕО)

Фото Танјуг/MILOŠ MILIVOJEVIĆ

- И када нови Г17+, у форми професорско-студентско-блокадерске Иницијативе 60 (И-60) буде тражио изборе (иако су целу земљу пет месеци убеђивали да све ово нема везе са политиком), опет ће стићи до "ненадлежне институције". Шта ти је иронија.... На крају, сви путеви некако воде до баш те предметне ненадлежне институције са којом они одбијају разговор. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОЛДАВИЈА ДОНЕЛА ОДЛУКУ ВЕЗАНУ ЗА СРБИЈУ: Ограничили увоз ове намирнице из наше земље

МОЛДАВИЈА ДОНЕЛА ОДЛУКУ ВЕЗАНУ ЗА СРБИЈУ: Ограничили увоз ове намирнице из наше земље

ВЛАДА Молдавије донела је одлуку о привременом ограничењу увоза шећера из Србије, уз образложење да на тај начин жели да заштити домаћу производњу и стабилизује тржиште.

10. 10. 2025. у 13:22

РУСИ ОТКРИЛИ ЧИМЕ СУ СИНОЋ ГАЂАЛИ УКРАЈИНУ: Одговор на терористичке ударе по цивилним објектима

РУСИ ОТКРИЛИ ЧИМЕ СУ СИНОЋ ГАЂАЛИ УКРАЈИНУ: "Одговор на терористичке ударе по цивилним објектима"

РУСКЕ оружане снаге током ноћи извеле су масовни напад на енергетске објекте који напајају војно-индустријски комплекс Украјине, саопштило је Министарство одбране Русије.

10. 10. 2025. у 14:48

Коментари (0)

LC Waikiki обележава десетогодишњицу пословања у Србији отварањем flagship радње у Галерији Београд